Biedronka – loteria mieszkaniowa. Jak sprawdzić wyniki? Do kiedy trwa? Gdzie wpisać kod z paragonu?

Fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

Loteria mieszkaniowa Biedronki trwa od 7 lutego. Gdzie sprawdzić wyniki? Do kiedy zgłaszać paragon? Gdzie wpisać kod? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w losowaniu mieszkania?

Loteria mieszkaniowa Biedronki. Nagrody

Sieć sklepów Biedronka od lat stara się przyciągnąć klientów różnymi akcjami promocyjnymi. Po uszczelnieniu zakazu handlu szukają dodatkowych pomysłów, jak przyciągnąć klientów. Tym razem portugalska sieć supermarketów przygotowałam coś naprawdę wielkiego.

Akcje „maskotkowe” czyli świeżaki, słodziaki i inne cieszyły się ogromnym powodzeniem. W tej akcji zdobyć można jednak coś więcej niż maskotkę. To loteria mieszkaniowa Biedronki.

Jak wziąć udział w loterii mieszkaniowej Biedronki? Do kiedy trwa?

Wielka loteria mieszkaniowa Biedronki trwa od 7 lutego aż do 16 kwietnia. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy być użytkownikiem programu lojalnościowego „Moja Biedronka”.

Zasady loterii Biedronki są proste. Trzeba zrobić zakupy za min. 99 zł i wyrazić chęć udziału w loterii. Jedna osoba może dziennie „wykupić” maksymalnie 10 losów.

Do wydanej sumy nie wliczają się wyroby tytoniowe i alkohol, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów.

Loteria mieszkaniowa Biedronki – Jak i gdzie sprawdzić wyniki?

Każdego tygodnia zostanie wyłonione 5 osób, które wygrają po pół miliona na zakup domu lub mieszkania. Numer losu drukowany jest na paragonie oraz zapisuje się na karcie Moja Biedronka. 
Od poniedziałku do soboty można zdobywać losy, które biorą udział w losowaniu odbywającym się co tydzień, we wtorek, z wyjątkiem ostatniego losowania, które odbędzie się w środę.

Próby połączenia z laureatem są wykonywane w godzinach od 9 do 21.

Fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

21.09.2020 N/z logo Biedronka Fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

Pierwsze losowanie w loterii Biedronka odbyło się we wtorek, 15 lutego. Kto wygrał? Biedronka ogłosi wyniki losowania w loterii Biedronka 15.02 w środę, 16 lutego.

Szczęśliwi zwycięzcy mogą spodziewać się telefonu. Lista nie zostanie opublikowana na stronie, dopóki Biedronka nie upewni się, że zostały spełnione wszystkie formalne wymagania.

Terminy losowania loterii Biedronka

  • Tydzień I – losowanie 15.02.2022
  • Tydzień II – losowanie 22.02.2022
  • Tydzień III – losowanie 1.03.2022
  • Tydzień IV – losowanie 8.03.2022
  • Tydzień V – losowanie 15.03.2022
  • Tydzień VI – losowanie 22.03.2022
  • Tydzień VII – losowanie 29.03.2022
  • Tydzień VIII – losowanie 5.04.2022
  • Tydzień IX – losowanie 14.04.2022
  • Tydzień X – losowanie 20.04.2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×