Co nowego w tym tygodniu w Biedronce? Tak dobrej oferty dawno nie było, klienci tłumnie ruszyli do sklepów

Sieć sklepów Biedronka przygotowała nową ofertę na ten tydzień. Będą specjalne akcje promocyjne i rabaty na uwielbiane produkty. Co zatem warto kupić? W tym tygodniu Biedronka zaszalała z ofertą i atrakcyjnych cen można szukać w każdej kategorii. Sprawdźmy!

Biedronka

Biedronka-Pyszności; Foto;Pyszności

Nowa gazetka Biedronka na sierpień 29.08.2022

W ofercie Biedronki na ten tydzień znajdziemy super promocje, na których można zaoszczędzić. Już przy zakupach za 29 zł łopatka wieprzowa będzie w cenie 10,99 zł za 1 kilogram.

Dla fanów mięsnych śniadań w nowej ofercie dostaniemy parówki firmy Morliny 300 g za 3,99 zł z kartą Moja Biedronka. Dodatkowo również dla posiadaczy aplikacji frankfurterki firmy Kraina Wędlin 270 g po 6,49 zł za opakowanie. Szynkę klasyczną kupimy w cenie 2,19 zł za 100 g. Natomiast polędwicę drobiową dostaniemy za 4,99 zł za 250 g.

Będąc na dziale mięsnym, nie zapomnijmy spojrzeć do lodówki. W promocyjnej cenie za 6,99 zł dostaniemy mięso mielone z łopatki wieprzowej. W jednym opakowaniu znajdziemy 500 g produktu. Jeśli chcemy przygotować żeberka na obiad, to w tym tygodniu jest super okazja, by je zrobić. Żeberka wieprzowe otrzymamy w cenie 21,99 zł za kilogram. Natomiast jeśli marzy nam się rosół, to zestaw obiadowy z indyka będzie kosztować 13,99 zł za kilogram.

Korytarz sklepu Biedronka

Biedronka-Pyszności; Foto;Pyszności

Czas na kawę i deser z biedronką

Smakosze kawy również znajdą coś dla siebie. Kawa rozpuszczalna Jacobs 200 g z kartą Moja Biedronka będzie kosztowała 23,49 zł. Kawa mielona Prima 500 g będzie w cenie 11,49 zł również dla posiadaczy aplikacji. Wszystkie kawy z oferty Cafe d’or, drugie opakowanie -50%. Kawy można mieszać dowolnie.

Mamy kawę, więc czas sprawdzić co znajdziemy w atrakcyjnych cenach w dziale ze słodyczami. Na półkach pojawi się ptasie mleczko Wedel 360 g za 9,49 zł. Chałwa Wedel 250 g za 7,99 zł, a dla fanów czekoladowych słodkości Biedronka przewiduje promocję na czekoladę Wawel 100 g za jedyne 2,39 zł.

Jeśli chcesz sprawdzić, który majonez jest najlepszy przed wybraniem się na zakupy do supermarketu, zobacz ten film na naszym YouTube:


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×