Bosacka ostro o donutach Ekipy. Ujawnia, że jeden składnik pączków znajdziemy w KOSTKACH DO TOALET!

Donuty Ekipy z Biedronki – skład, kontrowersje, opinie, recenzja Katarzyny Bosackiej. W sieci sklepów Biedronka pojawiła się nowość sygnowana logiem znanych youtuberów. Donuty Ekipy Karola Wiśniewskiego to kolejny produkt pod szyldem znanej paczki. Katarzyna Bosacka zdradziła skład i skomentowała, czy donuty są zdrowe.

Kim jest Katarzyna Bosacka?

Katarzyna Bosacka to dziennikarka, która swoją popularność medialną zawdzięcza pracy w TVN Style. Prowadzi również kanał w serwisie YouTube, gdzie porusza tematy związane z wagą, urodą i jakością kupowanych produktów.
Od lat edukuje i uczy czytania składów i dokonywaniu dobrych wybór w sklepach. Tym razem pod lupę wzięła popularne donuty Ekipy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)

Donuty Ekipy w Biedronce – cena, dostępność, smaki

Słodkości to efekt współpracy Ekipy z marką Dooti Donuts (należącej do firmy Stokson). Są dostępne w sieci sklepów Biedronka. Ile kosztują donuty Ekipy? Ich cena jest dość przystępna, bo za jednego pączka z dziurką zapłacić trzeba 2,69 zł (lub 2,39 zł gdy chcemy kupić w wielopaku). Znaleźć je można na półce z pieczywem, tuż obok tradycyjnych pączków i słodkich wypieków z Biedronki.

Czy pobiją sukces lodów, po które ustawiały się kolejki?

Katarzyna Bosacka skrytykowała donuty Ekipy

Katarzyna Bosacka nie mogła przejść obojętnie obok nowości, która ma kusić młodszych odbiorców. Kolorowy pączek to „skarbnica” barwników i konserwantów. Dziennikarka doliczyła się w jednym pączku aż… 56 składników! Jakich? Jaki jest skład donutów Ekipy? Dlaczego są niezdrowe?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)

Donut słynnych youtuberów, który od dzisiaj można kupić w sklepach, zawiera całe morze niezdrowych dodatków – m.in. tłuszcz palmowy, jaja w proszku, spulchniacze czy sztuczne barwniki np. błękit brylantowy E133, który znajdziemy również… w kostkach do toalet.

skomentowała nowość spod szyldu Ekipy

Katarzyna Bosacka o donutach Ekipy. Gwiazda dodaje, że po zjedzeniu produktu „można świecić w ciemności”, co oznacza, że w składzie jest sama chemia. „Kolejny niezdrowy produkt ze złym składem reklamowany przez młodych ludzi dla dzieci czy nastolatków. Ręce opadają”

Nie da się ukryć, że dziennikarka jest po prostu rozczarowana. I nic w tym dziwnego – skład donutów Ekipy jest dramatyczny, a przecież to produkt dedykowany dzieci i młodzieży. I chociaż w dużej mierze to, co jedzą dzieci, zależy od rodziców, to jednak promowanie tak słabej jakości przez idoli młodszego pokolenia jest po prostu… słabe.


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×