Drwal znika z McDonalda. Mamy tajny przepis, dzięki któremu nie zatęsknisz za zimowym klasykiem

Kanapka Drwala każdego roku przyciąga tłumy. Ludzie stoją w długich kolejkach, żeby ją dostać. Niestety, znika z oferty.

trojmiejscywyjadacze

Drwal to coroczny hit

Chyba zgodzisz się ze mną, że żadna nowość McDonald nie przyciąga takiej uwagi jak kanapka Drwala. Już w pierwszy dzień wprowadzenia jej do oferty, pod restauracjami ustawiały się ogromne kolejki. Nie da się ukryć, że przypominają one niec legendarne kolejki za czasów PRL.
W czym tkwi fenomen?

Rafał „MacPhisto” Kania

Niedostępny produkt

Kanapka Drwala pojawia się w menu McDonald jedynie sezonowo i widnieje w menu przez 2 miesiące. W tym roku sieć przygotowała ją w kilku wersjach: na ostro, z kurczakiem, klasycznego, z żurawiną. W jej składzie znajdziemy porcję wołowiny (lub kurczaka), bekon, ser w panierce, sałatę i sos. Zdecydowanie wyróżnia się wśród całej oferty McDonalds, a wprowadzenie go na krótki czas mocno nakręca sprzedaż.

W końcu każdy chce spróbować, o co chodzi z tą legendarną już kanapką 😉

Mamy świetną wiadomość dla fanów Drwala

Przygotowaliśmy dla Ciebie banalnie prosty przepis na kanapkę Drwala. Przygotujesz ją w swoim domu. I to przez cały rok 😉

Burger Drwala, który smakuje jak z McDonald's 🍔

Burger Drwala zniknął z oferty McDonald's 😢 Ale nie musicie z niego rezygnować 😉 Z tym przepisem zrobicie go we własnym domu (i to w zdrowszej wersji) 🍔🥰👍SPRZĘT ➡️ Ovi Smart marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/36WZbQLPRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/341894

Posted by Pyszności on Sunday, January 31, 2021


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×