Przelała galaretkę z wodą do pustej butelki i włożyła do lodówki. Po wyjęciu powstało coś świetnego!

Galaretka jest nam doskonale znana. Najlepiej smakuje z owocami czy też na torcie, a w dodatku wygląda bardzo ładnie. Może przyjmować także różne owocowe smaki oraz kolory. Ostatnio jednak ludzie wykonują z galaretki coś znacznie ciekawszego.

Są to butelki, które niemal idealnie odzwierciedlają popularne napoje, ale w rzeczywistości wcale nimi nie są, ponieważ są wykonane z galaretki. Muszę przyznać, że kiedy zobaczyłam efekt końcowy po raz pierwszy, po prostu nie mogłam oderwać od niego wzroku.

Jeżeli spodoba ci się taka galaretkowa butelka, bez problemu możesz wykonać ją w domu.

To bardzo proste!

Galaretkowe butelki stały się ostatnio bardzo popularne w Internecie. Wizualnie niemal idealnie odzwierciedlają różne popularne napoje.

1

2

Często przyjmują różne kolory. Wyglądają uroczo!

3

Niektórzy wykonują z galaretki nawet butelki mleka!

butelka-4

Wykonanie jest bardzo proste. Wystarczy zmieszać galaretkę z wodą, przelać do pustej butelki, a następnie włożyć do lodówki na kilka godzin.

butelka-5

Po upływie czasu wyjąć butelkę z lodówki i pozbyć się niechcianego plastiku. Wystarczy delikatnie przeciąć butelkę i wyjąć z niej galaretkę.

butelka-6

Nie zapomnij jednak o bardzo ważnym kroku. Bez niego galaretka nie będzie w 100% wyglądać jak popularny napój! Przyklej na galaretkę etykietę oraz nałóż nakrętkę od danego napoju.

4

Prawda, że wygląda to naprawdę ładnie?

5
6


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×