Candyfornia Café najbardziej instagramową kawiarnią na świecie. Gdzie się zajmuje? Jakie jest menu i jakie są ceny?

Candyfornia Café – gdzie znajduje się kawiarnia w słodkim, cukierkowym stylu, która swoją estetyką podbiła serca influencerów? Co można dostać? Jakie jest menu i jakie są ceny?

Candyfornia Café – kawiarnia w Libanie

Styl „kawaii” związany jest nieodzownie z japońską kulturą, która fanów znajduje na całym świecie. Podobne stylistycznie restauracje podbijają również Los Angeles i Miami. Trafiła również do, pozornie odległego kulturalnie, Libanu. Wnętrze Candyfornia Café mocno kontrastuje z okolicą. Nie da się ukryć, że mocno przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych libańskich budynków.

candyforniacafe

Candyfornia Café – cel twórców kawiani

To szczęśliwe miejsce, pełne pozytywnych wibracji i wspaniałego jedzenia. Każdy róg jest godny Insta. Celem było stworzenie kawiarni, jakiej nie ma w mieście mówią twórcy: Ryan Houssari i Andrew Atamian

I chyba im się to udało. Neony, kolory i dekoracje sprawiają, że kawiarnia Candyfornia Café w Libanie stała się naprawdę „insta-friendly” miejscówką i przyciągnęła spore grono influencerów, którzy skusili się na zrobienie tam zdjęć.

candyforniacafe

Kawiarnia Candyfornia Café – czy można pracować?

Rozstawione w lokalu stołu umożliwiają pracę zdalną dla chętnych. Oczywiście, o ile będą w stanie skupić się w tej słodkiej atmosferze. Trzeba przyznać, że byłoby to trudne: cukierkowy wystrój nie każdemu przypadnie do gustu.

Candyfornia Café – menu i ceny

Codzienne świeże wypieki, wykwintne kanapki, zdrowe sałatki i koktajle w menu Candyfornia Café w cenach pomiędzy 10-50 złotych. Do tego atmosfera, która pozwala zdecydowanie oderwać się od rzeczywistości. To ciekawe miejsce na spotkania ze znajomymi.

candyforniacafe

Tęczowe tosty, pizza, kanapki i desery. Wszystko aż kipi od „słodkości”. Z kubków z napojami spływa kolorowa bita śmietana, ser barwiony jest na tęczowo, nawet pizza nie wygląda jak standardowy placek. Takie menu w Candyfornia Café robi wrażenie.

candyforniacafe
candyforniacafe

No i mają swój mały basen

candyforniacafe Chociaż mogłoby się wydawać, że instagramowa restauracja to przepis na sukces, to rzeczywistość okazała się być inna. Od pół roku restauracja nie działa i brakuje informacji dlaczego. Długofalowo projekt nie wypalił? A może mieszkańcom znudziło się te ekscentryczne wnętrze?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×