Ile kosztują jajka, mleko i ser prosto od gospodarza? Dobra jakość nie zawsze musi słono kosztować

Cena jajek od gospodarza - Pyszności; Foto: Canva

Cena jajek, świeżego mleka, serów i innych produktów rolnych z tygodnia na tydzień powiększa się. Coraz większe koszty produkcyjne, rosnąca inflacja, a także problemy z dostawami pasz robią swoje. Ile obecnie kosztują jajka czy mleko bezpośrednio u gospodarza? Postanowiliśmy się przyjrzeć ich cenom. Jak się okazuje, dobra jakość nie zawsze idzie w parze z dużą ceną.

Cena jajek może być bardzo różna i zależna jest od bardzo wielu czynników. W popularnych sklepach nie jest problemem znalezienie 10 jajek czy 1 litra mleka za odpowiednio 6 zł oraz 3,50 zł. Ich jakość pozostawia jednak wiele do życzenia. Czasem zdarza się, że chce się zjeść coś lepszego.

Jaja – Pyszności / Foto: Pixabay.com

Cena jajek kurzych prosto od gospodarza

Najlepsze okazje zawsze znajduje się u znanych sobie producentów jajek, z którymi można targować najniższe ceny. Część z nas nie ma jednak takich znajomości i w takim wypadku trzeba się ratować straganami czy stronami internetowymi, które sprzedają żywność lokalnych wytwórców.

Jednym z takich portali jest polskiebazarek.pl, na którym można wyszukiwać oferty sprzedażowe regionalnych produktów spożywczych. I tak najtańsza oferta na jaja wiejskie w województwie warmińsko-mazurskim wynosi 0,88 zł. Z kolei średnio za sztukę należy zapłacić w tym regionie 1 zł.

W województwie kujawsko-pomorskim jest nieco lepsza sytuacja. 1 wiejskie jajko wystawione jest za cenę 0,65 zł, a większość ofert umożliwia kupienie 1 wiejskiego jajka za około 0,80 zł. W podkarpackim cena jednego wiejskiego jajka nie spada poniżej 1 zł, a w dolnośląskim można liczyć na 1 jajko za 0,80 zł. Przy odrobinie szczęścia i wytrwałości znaleziona cena jajek może być nawet mniejsza, niż w sklepie.

Gotowanie jajek w garnku

Gotowanie jajek – Pyszności; Foto: Canva.com

Ile kosztuje mleko i ser?

W przypadku nabiału ceny są zauważalnie wyższe w porównaniu do sklepowych. Zwykły klasyczny twaróg kosztuje około 20 zł za kilogram. Wyrabiane lokalnie żółte sery dojrzewające oscylują zwykle pomiędzy 70 zł a 80 zł za kilogram. Domowe sery kozie z najróżniejszymi dodatkami smakowymi, jak kozieradka czy suszone zioła, kosztują około 20 zł za 300 gramowy krążek. Mleko prosto od krowy wyceniane jest zazwyczaj na 3,50 zł za litr. 

Butelka mleka – Pyszności; Foto: Pixabay.com

Na naszym kanale YouTube zaprezentowaliśmy pyszny patent na jajka sadzone w piekarniku, film możecie obejrzeć poniżej.


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×