Ceny mięsa w Biedronce na początku sierpnia szokują. Mielone kupisz za ułamek ceny

Sieć sklepów przygotowała nową ofertę na ten tydzień. Są specjalne akcje promocyjne i rabaty na uwielbiane produkty. Co zatem warto kupić? W tym tygodniu Biedronka zaszalała z promocjami i atrakcyjnych cen można szukać na dziele mięsnym. Oto aktualny przegląd. Ceny mięsa w Biedronce wyglądają zachęcająco!

Ceny mięsa w Biedronce na sierpień – od 01.08

W ofercie Biedronki na ten tydzień znajdziemy super promocje, na których można zaoszczędzić. Pierwszą z nich jest filet z piersi kurczaka za 19,99 zł za kilogram. To bardzo atrakcyjna cena, zwłaszcza, że ostatnio zakup tego produktu w takiej cenie to rzadkość. Zazwyczaj cena oscyluje już w granicach 25-30 zł za kilogram. Schab wieprzowy natomiast dostaniemy za 13,99 zł za kilogram.

Ceny mięsa w Biedronce

Mięso- Pyszności; Foto: Biedronka

Łopatka wieprzowa bez kości – promocja

Oprócz filetu z kurczaka i schabu, w atrakcyjnej cenie dostaniemy również łopatkę wieprzową. Cena za 1 kilogram to 10,99 zł przy zakupach z min. 29 zł z kartą moja biedronka. Jeśli chcemy przygotować w tym tygodniu mielone, to w promocji otrzymamy mięso mielone z łopatki wieprzowej i za 8,99 zł przy zakupie 2 opakowań po 500g. Natomiast mięso mielone ze schabu za 400g kosztuje 7,99 zł.

Ceny mięsa w Biedronce – nowości

Z nowych produktów, jakie pojawiły się w lodówkach sklepu to szyja z indyka za 9,99 zł za 1 kg. Dodatkowe znajdziemy wieprzowe steki minutowe ze schabu i karkówki. Oba produkty kosztują 8,99 zł za 300g.

Ceny mięsa w Biedronce

Stek-Pyszności; Foto: Biedronka

Świeże ryby w niskich cenach

Smakosze ryb też coś dla siebie znajda. W stałej ofercie biedronki dostaniemy łososia za 7,49 zł/ 100g i pstrąga świeżego za 2,99 zł/ 100g. Oprócz tego z nowości dostępny jest dorsz czarny w cenie 5,49 zł / 100g i Filet z karmazyna za 3,69 zł za 100 g.

Kupując mięso, możemy kupić też kapustę młodą, która w tym tygodniu kosztuje 4,75 za kilogram. Można przygotować z niej wraz z mięsem mielonym gołąbki w sosie pomidorowym. Bardzo szybkie i proste w przygotowaniu. Cały przepis zostawiamy na dole. Wejdź na naszego YouTube i zobacz jak je przygotować krok po kroku.

 

 


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×