Wirtualna Polska

Niesamowite, co się stało z ceną masła w Lidlu. Gdy spełnisz 1 warunek, kupisz je za grosze

Niesamowite, co się stało z ceną masła w Lidlu. Gdy spełnisz 1 warunek, kupisz je za grosze

Niesamowite, co się stało z ceną masła w Lidlu. Gdy spełnisz 1 warunek, kupisz je za grosze - Pyszności; Foto: Canva.com

Od poniedziałku w Lidlu trwa niesamowita promocja. Dotyczy ona wielu podstawowych produktów takich jak masło, mięso, pomidory, czy ser żółty. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy – warto wybrać się do dyskontu już dzisiaj. Poniżej podajemy najciekawsze promocje. Sprawdź, co przygotował dla ciebie Lidl.

Wirtualna Polska

Lidl – tanie masło i papier toaletowy

Supermarket – Pyszności; Foto: Canva.com

Lidl oferuje wiele produktów po wyjątkowo niskich cenach. Wśród nich znajdziemy masło ekstra z Polskiej Mleczarni. Okazuje się, że 200 g tego produktu obecnie kosztuje tylko 5,79 zł. Jednak, aby go kupić po tak niskiej cenie, należy spełnić jeden warunek. Wystarczy, że przy zakupie innych produktów wydamy minimum 49 zł. 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Poza tym polecamy kupić również papier toaletowy Floralys. Dzięki temu możemy dostać kupon rabatowy o wartości 16,99 zł. Jednak, aby go uzyskać, należy uprzednio zeskanować aplikację Lidl Plus. Kupon jest ważny do 24.09 i możemy go wykorzystać na kolejne zakupy, na które wydamy min. 79,99 zł.

Pozostałe produkty w promocji

lidl

Mięso – Pyszności; Foto: Canva.com

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Lidl obniżył również ceny produktów mięsnych. W konsekwencji za kilogram łopatki wieprzowej zapłacimy tylko 12,99 zł. Należy zaznaczyć, że cena regularna produktu wynosi 17,99 zł. W związku z tym zaoszczędzimy aż 5 złotych.

Jeśli mamy ochotę na karkówkę wieprzową bez kości, to w Lidlu obecnie wydamy na nią 7 złotych mniej niż zwykle. Aktualnie cena produktu wynosi 14,99 zł. Lidl objął swoją promocją również ser żółty. Polski ser carski w opakowaniu (130 g) kosztuje obecnie 3,29 zł.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Poza tym dyskont obniżył ceny wielu warzyw oraz owoców. W związku z tym za 0,5 kilograma pomidorów truskawkowych zamiast 9,99 zł zapłacimy tylko 5,99 zł. Winogrona również są wyjątkowo tanie. Kilogram jasnych, bezpestkowych owoców kosztuje teraz tylko 6,99 zł. To prawie o połowę mniej niż zwykle!

Jesienią często sięgamy po pyszne dynie. W Lidlu również kupisz je po fantastycznych cenach. Obecnie na dynię Hokkaido wydasz jedynie 3,59 zł. Natomiast cena za kilogram dyni ozdobnej wynosi 4,79 zł.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz na naszym kanale YouTube jak wykonać kurczaka pieczonego w dyni krok po kroku.


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×