W Żabce pojawi się wyjątkowy, czarny hot-dog. Wiemy ile kosztuje i kiedy będzie dostępny w sklepach

Czarny hot dog- Pyszności/ źródło: foto: screen z YouTube; konto: Sieć sklepów Żabka Polska, Facebook: WujekRada

Czarny hot dog- Pyszności/ źródło: foto: screen z YouTube; konto: Sieć sklepów Żabka Polska, Facebook: WujekRada

Żabka po raz kolejny zaskakuje swoich klientów. Z okazji Black Friday wprowadza do swojej oferty wyjątkową pozycję. Czarny hot dog już niedługo będzie dostępny.

Black Friday w sklepach

Black Friday to nowa tradycja, która przywędrowała do nas zza oceanu. W piątek po Dni Dziękczynienia rozpoczyna się zakupowe szaleństwo, które potrwa aż do świąt. Jednak to sam piątek jest wyjątkowy- wiele sklepów ma wydłużone godziny działania, ale przede wszystkim przygotowują specjalne oferty promocyjne i akcje rabatowe. W Stanach Zjednoczonych jest to najbardziej dochodowy dzień w ciągu całego roku. Black Friday to nic innego jak komercyjne święto, które ma rozkręcić konsumpcjonizm. Z biegiem czasu stało się popularne również w Polsce, chociaż nie na tak dużą skalę i nie z tak atrakcyjnymi rabatami.

Czarny hot dog w Żabce- Pysznośc/ źródło: Canva

Czarny hot dog w Żabce- Pysznośc/ źródło: Canva

Czarny hot dog w Żabce

Żabka to sieć niewielkich sklepów spożywczych, która opanowała całą Polskę. Obecnie mamy 8812 sklepów prowadzonych jest przez przeszło 7400 franczyzobiorców. Sieć chce podążać za trendami: otwiera nowoczesne sklepy bez obsługi czy też „zatrudnia” roboty do przygotowania hot dogów. Stawiają również na pomysłowe akcje marketingowe i czasowo dostępne ekskluzywne produkty.

W tym roku Żabka przygotowała specjalną ofertę na Black Friday. W mediach pojawiła się informacja na temat wyjątkowej pozycji w menu sieci. Czarne hot dogi mają zawierać czarną bułkę, czarnego kabanosa z dodatkiem dziczyzny i „specjalny czarny sos”. Swój kolor bułka ma zawdzięczać sepii- czarnobrązowemu barwnikowi otrzymywanemu z woreczka czernidłowego mątwy (obecnie wytwarzany syntetycznie).

Ile kosztuje czarny hot dog w Żabce? Standardowa cena ma wynosić 5,99 zł za sztukę. Jeśli jednak jesteś posiadaczem aplikacji Żabki, to cena spada do 4,99 zł. Wstępne informacje donoszą, że nowość ma pojawić się w Żabce już 23 listopada i pozostać w ofercie do 6 grudnia.
Spróbujesz tej nowości czy jednak stawiasz na klasykę?

Przepis na chrupiące kiszone corn dogi znajdziesz na naszym kanale YouTube


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×