Skuteczny trik na czyszczenie zlewu ze stali nierdzewnej

czyszczenie zlewu

Jeśli czyszczenie zlewu do tej pory było Twoją największą zmorą, czas z tym skończyć. A jak się okazuje, rozwiązanie jest naprawdę bardzo proste!

Czysty i zadbany zlew w kuchni to podstawa. Nie muszę chyba wyjaśniać, że przygotowywanie posiłków w posprzątanym i dobrze zorganizowanym środowisku, jest o wiele przyjemniejszym procesem.

Co więcej, moja babcia zawsze podkreślała, że stan w jakim znajduje się kuchnia, świadczy o pani domu. Dlatego też zawsze powinna błyszczeć czystością.

Nic więc dziwnego, że tym razem chce podzielić się z Tobą trikiem, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób dokładnie wyczyścisz kuchenny zlew ze stali nierdzewnej.

A kluczem do sukcesu jest w tym przypadku mąka!

 

Najpierw przemyj i wytrzyj do sucha zlew, usuwając powierzchowne zabrudzenia. Następnie rozsyp łyżkę mąki i przy pomocy szmatki dokładnie wypoleruj czyszczoną powierzchnię.

Jak się okazuje, mąka świetnie sprawdza się w walce z brudem, który „zadomowił” się w trudno dostępnych zakamarkach.

Po dokładnym polerowaniu, przy pomocy ręcznika papierowego zbierz mąkę. Dopiero po tej czynności, możesz spokojnie spłukać i wytrzeć do sucha kuchenny zlew.

czysty zlew

I to wszystko! Koniecznie daj znać czy czyszczenie zlewu przedstawioną metodą przypadło Ci do gustu ?

Tym trikiem nie zapomnij podzielić się również ze swoimi bliskimi. Z pewnością będą Ci wdzięczni za pomoc. W końcu każdy z nas na co dzień używa zlewu kuchennego ?

Zobacz także: Oryginalne wyposażenie kuchni na nowo


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×