Ekipa wypuszcza swoją linię napojów. Pobiją sukces lodów?

O lodach Ekipy było bardzo głośno. Grupa YouTuberów nie odpuszcza i pracuje nad kolejnym produktem.

Sukces lodów

Puste lodówki, często abstrakcyjne ceny i setki postów „gdzie kupię lody Ekipy”. Nie da się ukryć, że odnieśli ogromny sukces. Firma Koral podała, że Lody Ekipy były najlepiej sprzedającą się nowością w całej historii firmy.
Nic dziwnego, że popularni influencerzy chcą korzystać ze swojej chwili i postanowili podjąć się jeszcze jednej współpracy.

Produkcją zajmie się znana marka

Ekipa Holding i PPL Koral podpisała umowę ze spółką Krynica Vitamin, która jest wiodącym na rynku producentem napojów różnych marek dla zewnętrznych kontrahentów. W swojej ofercie mają napoje energetyczne i funkcjonalne w opakowaniach aluminiowych, szklanych i PET.

Pierwsze zamówienie na napoje sygnowane logiem Ekipy ma opiewać na ok. 7 mln złotych.
Co to będzie i jak będzie smakować? Tego na razie nie wiemy.

Powtórzą sukces?

Chociaż pod postami na temat działaności Ekipy pojawia się wiele prześmiewczych komentarzy, to jednego im nie można odmówić: wykorzystują swoją popularność w pełni i spieniężają sukces.
Bez względu na to, co stworzą- znajdzie się mnóstwo chętnych, którzy kupią ich produkt. Ich targetem jest raczej młodsze pokolenie, więc działalność znanych youtuberów nie dla wszystkich może być zrozumiana.

Młodość rządzi się jednak swoimi prawami 😉


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×