Biedronka przeceniła mięsa i napoje, do sklepów ruszyły prawdziwe tłumy

Gazetka Biedronki od czwartku

Gazetka Biedronki od czwartku - Pyszności; Foto: biedronka.pl; commons.wikimedia Jacek Halicki, CC BY-SA 4.0

Najnowsza gazetka Biedronki już się pojawiła. W związku z tym poniżej podajemy najciekawsze promocje, dzięki którym zaoszczędzimy pieniądze. Oferta trwa tylko kilka dni, więc warto się śpieszyć! Poniżej podajemy więcej informacji na ten temat.

Oferta Biedronki

Jabłka – Pyszności; Foto: Canva.com

Na stronie biedronka.pl pojawiła się najnowsza gazetka, w której znajdziemy informacje na temat wielu przecenionych produktów. Wśród nich znajdują się m.in. polskie jabłka. Za kilogram ten pysznego owocu zapłacimy teraz tylko 1,99 zł.

Przecenione są również pomarańcze, na które wydamy jedynie 4,99 zł / kg. Należy jednak zaznaczyć, że oferty te trwają tylko do 15.10. W związku z tym warto przyjść do Biedronki jeszcze dzisiaj!

Poza tym z kartą Moja Biedronka mniej wydasz mięso mielone z szynki wieprzowej. Jest jednak mały haczyk. Okazuje się, że z promocji można skorzystać tylko przy zakupie trzech sztuk szynki – wtedy 1 produkt kosztuje 5,49 zł.

Pozostałe promocje od piątku – gazetka Biedronki

Figa – Pyszności; Foto: Cava.com

Jakie są pozostałe promocje w dyskoncie? Okazuje się, że najnowsza gazetka Biedronki informuje nas o jeszcze wielu innych ofertach.

W związku z tym, jeśli masz ochotę na świeżą figę – wybierz się do Biedronki! Za sztukę zapłacisz teraz tylko 0,89 zł. Warto zaznaczyć, że regularna cena tego produktu wynosi 2,49 zł.

W przypadku warzyw warto zwrócić uwagę m.in. na marchewkę. Do 15.10 zapłacisz za nią aż o 50 % mniej niż zwykle. W związku z tym kilogram tego produktu kosztuje teraz 1,99 zł.

Wspaniałą promocją objęte są również napoje niegazowane Tymbark (1,75 l). Z kartą Moja Biedronka, przy zakupie dwóch produktów, za jedną butelkę zapłacisz tylko 2,59 zł.

Jeśli jesteś fanem kosmetyków Nivea, to koniecznie zajrzyj do Biedronki. Okazuje się, że przy zakupie trzech produktów, jeden dostaniesz gratis. Ta wspaniała promocja obejmuje wszystkie dostępne w sklepie kosmetyki Nivea.

Poza tym Biedronka oferuje jeszcze więcej ciekawych promocji. Jeśli masz ochotę je sprawdzić, polecamy zajrzeć do najnowszej gazetki dyskontu.

 

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować burgera w wersji XXL krok po kroku. Wspaniale sprawdzi się na obiad!

 


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×