Biedronka – co nowego w tym tygodniu? Ogromne zaskoczenie, wielki spadek cen

Biedronka – gazetka na maj 2022 (16.05 – 21.05). Sieć sklepów przygotowała nową ofertę na ten tydzień. Przygotowała specjalne akcje promocyjne i rabaty na uwielbiane produkty. Co zatem warto kupić?

W tym tygodniu Biedronka zaszalała z promocjami i atrakcyjnych cen można szukać w każdej kategorii.

Nowa gazetka Biedronka na maj – 16.05-21.05

W ofercie Biedronki na ten tydzień znajdziemy super promocje, na których można zaoszczędzić. Przy zakupie 3 sztuk mięsa mielonego z łopatki (z kartą Moja Biedronka) zapłacimy tylko 5,99 zł za opakowanie. Na promocji będzie też filet z kurczaka- zamiast 23,90 zł za kilogram zapłacimy tylko 19,99 zł.

Na fanów parówek czeka również super oferta – wszystkie paczkowane parówki Tarczyński wchodzą w promocję „drugi produkt za 1 zł”. Ten tydzień to również dobra okazja, żeby kupić jajka z chowu ściółkowego- drugi produkt jest 40% z kartą lojalnościową Moja Biedronka.

Ucieszą się również fani słodyczy. Przy zakupie 4 wafelków Prince Polo za jeden zapłacimy tylko 0,95 zł.

zakupy

Owoce i warzywa w Biedronce – oferta specjalna na maj 2022

Czas na coś dla zdrowia. Biedronka zadbała również o tych, którzy w diecie stawiają na warzywa. Od dawna słyszymy o kolejnych. Ile kosztują owoce i warzywa w Biedronce na maj 2022? Pomidorki koktajlowe kupimy za 9,99 zł/kg (wcześniej 18,99), pieczarki za 3,99 zł (wcześnie 5,70 zł) a pomidorki gałązkowe kosztować będą jedynie 4,99 zł/kg. A jeśli zamarzysz o młodej kapuście, to w Biedronce w tym tygodniu kupisz ją za 3,49 zł. Czerwona papryka również załapała się na obniżkę (5,99 zł). To dobra okazja, żeby zrobić z niej sałatki do słoików.

Tańsze będą również borówki, które ostatnio osiągały zawrotne ceny. W czwartek za opakowanie 300g zapłacimy tylko 8,99 zł (zamiast 16,18zł).

Podczas zakupów warto pamiętać o zeskanowaniu karty Moja Biedronka – to właśnie ona zapewnia atrakcyjne rabaty.

Skorzystasz z nowej oferty?


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×