Bloger powiedział co myśli o karmieniu piersią w restauracji. Jego słowa poruszają dogłębnie

Karmienie piersią w restauracji

Karmienie piersią w restauracji - Pyszności; Foto: Canva, screen zdjęcia z instagram.com/__whos_your_daddy_

Kamil Baleja to polski prezenter radiowy oraz telewizyjny, który prowadzi również popularny podcast „Tato, no weź!”. Niedawno postanowił przeprowadzić rozmowę ze znanym blogerem Łukaszem Dominiakiem. Jednym z poruszanych tematów było karmienie piersią w restauracji. Poniżej podajemy więcej informacji.

Popularny podcast o tacierzyńswie

Karmienie piersią – Pyszności; Foto: Canva.com

Podcast ” Tato, no weź” prowadzony jest przez Kamila Baleję. Opowiada on o różnych stronach tacierzyństwa. Niedawno zaprosił do rozmowy Łukasza Dominiaka, twórcy Instagrama o nazwie Who’s Your Daddy. Mężczyźni podczas dyskusji poruszyli m.in. temat karmienia piersią w miejscu publicznym.

Karmienie piersią to jest też taki temat, który jest bardzo mocno komentowany. I to mnie dziwi. Jesteśmy w XXI wieku, mentalnie chcemy robić kolonizację Marsa, a przez cały czas w przestrzeni publicznej pojawiają się tematy ” kobieta pokazał pierś i karmi piersią w restauracji” – Afera – zaznaczył Kamil Baleja

Karmienie piersią w restauracji

Restauracja – Pyszności; Foto: Canva.com

Łukasz Dominiak zgodził się z prowadzącym. Zaznaczył również, że z jednej strony nie szokuje nas widok półnagich osób na basenie. Z drugiej strony karmienie piersią w restauracji jest dla wielu osób oburzające.

To jest smutne dla mnie. Generalnie nikt się tak z tym wielce nie obnosi. Dla kobiety też jest to sytuacja intymna. Dziwi mnie to też w kontekście takim, że nie przeszkadza nam to, jak biegamy po plaży, czy na basenie półnago, a nagle przeszkadza kobieta, która karmi. Wydaje mi się, że to przegięcie i raczej z tym walczę i podoba mi się, jak ktoś ostentacyjnie to robi, w sensie śmieje się z tego np. Ola Żebrowska. Jest to dla mnie powód też raczej do smutku, bo to jest normalne – powiedział Łukasz Dominiak

Prowadzący podcastu zaznaczył również, że karmienie piersią jest, było oraz będzie zupełnie normalnym zjawiskiem.

 

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować klopsiki w gniazdkach z makaronu krok po kroku. Potrawa zasmakuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×