Wirtualna Polska

3 książki kucharskie, które musisz mieć

3 książki kucharskie, które musisz mieć

W każdym domu można znaleźć książki kucharskie, dzięki którym przygotowywanie posiłków jest o wiele łatwiejsze.

Wirtualna Polska

Co więcej, w tego typu wydaniach można znaleźć wiele ciekawych inspiracji, które z pewnością się przydadzą. I to nie jeden raz!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A skoro już o książkach kucharskich mowa, nie mogę nie wspomnieć o 3 naszych perełkach, które powstały z myślą o naszych fanach ❤️

#1 Książka kucharska Pyszności

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
książki kucharskie pyszności

To nasze pierwsze „dziecko”, w którym zebraliśmy 66 przepisów z różnych dziedzin. Na 151 stronach można znaleźć inspiracje na śniadanie, obiad, kolację oraz desery i ciasta.

W książce znalazły się najlepsze przepisy, które cieszyły się największym powodzeniem na naszym FB. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że to wydanie stworzyliśmy wspólnie z naszymi fanami.

Ponadto wszystkie przepisy przedstawiliśmy w prosty i czytelny sposób, nie zapominając o zdjęciach, które mogą okazać się przydatne na każdym etapie gotowania.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W książce znalazły się także przydatne kulinarne triki, przelicznik miar oraz zdjęcia z naszej w kuchni z ekipą, która odpowiada za to, co udaje się wyczarować w naszym studiu.

#2 Pyszności na grilla

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
książki kucharskie

Książka skierowana do wszystkich miłośników grilla została wydana po raz pierwszy w ubiegłym roku. Znaleźć można tu 52 przepisy na pomysłowe dodatki, dania, napoje, przekąski i desery, którym nie odmówi największy twardziel.

Tym razem całość podzieliśmy aż na 7 rozdziałów: dodatki, mięso i drób, ryby i owoce morza, wegetariańskie, desery, dla dzieci oraz DIY.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Książka liczy 131 stron. Oprócz przepisów ze zdjęciami, zamieściliśmy w niej również miejsce na notatki, gdzie można wpisać własne pomysły lub sprawdzone receptury z zeszytu mamy i babci.

I mały bonus na koniec. Z racji, że pierwszy nakład książki się wyczerpał, w tym roku postanowiliśmy wydać ją ponownie ze stuningowaną okładką!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Tu możesz zobaczyć, co nasi fani myślą o tej książce:

opnie o grillu

#3 Wielka księga Pyszności

książki kucharskie

W naszym zbiorze nie mogło zabraknąć również większego „tomiska” w twardej okładce, które liczy aż 265 stron!

Na całość składa się 120 przepisów z podziałem na: pyszności, słodkości, pyszności fit, partyshaker oraz pyszności junior. To miks wszystkich naszych fb, które powstały w ostatnim czasie.

Format i wygląd książki został wybrany w konsultacji z naszymi fanami. Po raz kolejny stworzyliśmy wspólne dzieło, w którym można znaleźć przepis na każdą okazję.

Co więcej, wzięliśmy pod uwagę sugestie, aby w najnowszej książce znalazły się kody QR. Wszystko to z myślą o osobach, które nas śledzą i wykorzystują nasze przepisy ?

Zresztą wystarczy przeczytać opinie naszych fanów, aby przekonać się, że ta książka jest strzałem w 10!

To nie koniec dobrych wiadomości ?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych książek, możesz zrobić to na naszej stronie.

Przy zakupie możesz wybrać kilka pakietów, dzięki którym kupisz nasze książki w niższej cenie. Ponadto, do zamówienia możesz dorzucić nasze gadżety.

To jak będzie wyglądał Twój pakiet, zależy tylko od Ciebie!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×