Lody Ekipy – dwa nowe smaki w 2022. Cena i skład. Gdzie kupić i od kiedy?

Lody ekipy. Jakie nowe smaki wprowadzono w 2022 roku? Ile kosztują po inflacji? Ceny, smak i dostępność.

Lody Ekipy – fenomen. Dlaczego są takie popularne?

Ekipa Friza to jeden z najpopularniejszych kanałów na polskim youtubie. Filmiki Ekipy liczą miliony wyświetleń, a ich poczynania w social mediach śledzi jeszcze więcej osób.

Nie można im odmówić – są po prostu fenomenem. Ich materiały kierowane są młodszej widowni, więc nic dziwnego, że wypuszczane przez nich gadżety rozchodzą się błyskawicznie. Na popularności Karola Wiśniewskiego i jego znajomych postanowiła skorzystać firma Koral, która wypuściła limitowaną serię lodów sygnowaną nazwą youtubowej grupy.

Lody Ekipy – dostępność. Gdzie można kupić?

Lodami Ekipy zainteresowały się nie tylko duże sieci handlowe, ale również mniejsze, często lokalne sklepy. Każdy chciał je mieć w swoim asortymencie, bo to właśnie po nie ustawiały się latem kolejki, a w internecie aż zaroiło się od pytań na temat dostępności. Gdzie można kupić lody Ekipy? Wciąż są dostępne w sieciach sklepów takich jak Żabka czy Biedronka.

Lody Ekipy – skład, który budzi kontrowersje. Dlaczego?

Lody Ekipy dostępne były w dwóch smakach: sorbet cytrynowy w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym oraz sorbet truskawkowy z tą samą polewą i strzelającym dodatkiem. Lody nie zawierają konserwantów i barwników, a rolę słodziła pełni cukier glukozowy. Jest to zdrowsza alternatywa od powszechnego w takich produktach cukru glukozowo-fruktozowego.

Jak informuje producent na opakowaniach, zarówno truskawkowe, jak i cytrynowe lody złożone są z 7,3 g tłuszczy, 29 g węglowodanów (w tym 27 g to cukry), 0,3 białka oraz 0,02 g soli. Deklarowana wartość odżywcza każdego z lodów to 183 kcal.

Lody Ekipy – nowe smaki w 2022 roku. Jakie?

Wraz z nadchodzącym sezonem wiosenno-letnim marka Koral zapowiedziała, że pojawią się dwa dodatkowe smaki lodów. Jakie są nowe smaki lodów Ekipy, które wejdą w 2022 roku?

Już niedługo w sklepach pojawią się dwa smaki lodów Ekipy:

  • lody Ekipy – smak pomarańczowy w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym
  • lody Ekipy – smak jabłkowy w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym

Można się spodziewać, że cena nowych smaków będzie taka sama, jak tych starych (cytrynowy i truskawkowy), i to mimo inflacji. Ile kosztują lody Ekipy w 2022 roku? Sugerowana cenę sprzedaży to 2,00 zł za sztukę za wersję 50 ml oraz 2,80 zł za wariant XL o powiększonej pojemności 65 ml.

Od kiedy nowe smaki lodów Ekipy? Trafią na rynek już w maju.

Spróbujesz słodkiej nowości?

 


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×