Magda Gessler odmówiła zjedzenia burgera. Nie wiedziała, że przygotował go finalista Masterchefa

Magda Gessler odmówiła burgera- Pyszności/ źródło: Canva, Instagram: Magda Gessler

Magda Gessler odmówiła burgera- Pyszności/ źródło: Canva, Instagram: Magda Gessler

Magda Gessler skrytykowała burgera z jednej restauracji. Nie wiedziała, że przygotował go finalista Masterchefa. Restauracja ostro zareagowała na krytykę.

GigaBuła w Poznaniu

W ubiegłą sobotę Magda Gessler odwiedziła poznańską galerię handlową. Obecność znanej restauratorki i osobowości telewizyjnej miała uświetnić otwarcie nowego konceptu gastronomicznego w galerii Poznania. Jedną z restauracji, której dania można spróbować, jest lokal „GigaBuła”. Jest to sieć burgerowni, której właścicielem jest Isamu. To twórca i gamer, który na co dzień nagrywa rozgrywki z gier takich jak FIFA czy Counter Strike. Początkowo był to foodtruck, jednak obecnie sieć rozwinęła się o kolejne lokale w Wielkopolsce.

Zobacz również: Ania Starmach zdradziła, co dzieje się z jedzeniem w MasterChefie

Magda Gessler skrytykowana przez restaurację

Podczas wizyty Magdy Gessler w galerii handlowej, zaserwowano jej burgera „Śmierdziel” z GigaBuły. Zgromadzeni fani czekali na werdykt i ocenę smaku. Restauratorka nie była zadowolona i skrytykowała poznańską burgerownię. Lokal natychmiastowo  zareagował, zwracając uwagę na to, że burger został przygotowany przez… byłego finalistę MasterChefa, którego potrawy niejednokrotnie zachwycały jurorkę.

Jeśli chodzi o Magdę Gessler, zawiedliśmy się strasznie…
Bugera specjalnie ze Śląska przyjechał przygotować zwycięzca Master Cheefa – Mateusz Güncel , z którym współpracujemy od samego powstania pomysłu Giga Buły.
Już na początku gdy Magda Gesler usłyszała nazwę „giga smierdziel”, nasza super telewizyjna gwiazda od razu zaczęła grymasić.
Burger leżał i czekał ponad 30 min zanim Pani Magda go spróbowała… spróbowała to dużo powiedziane, ledwo skubnęła (edit: polizała) mięso i powiedziała po prostu – „do dupy”, a na sam koniec poleciła innego burgera.
Oprócz tego Pani Magda stwierdziła, że mięso nie jest przygotowywane na grillu, a tłuszczu – sądziliśmy, że kubki smakowe Pani Magdy są w stanie rozróżnić tak istotny szczegół w burgerze.
Na tym testy się zakończyły. Brak próby bułki, serów, sosów czy pozostałych dodatków.
MR.Kryha – spróbował kilku pozycji, rzetelnie ocenił je w CAŁOŚCI i przekazał swoje sugestie.
Magda Gessler – Nierzetelna opinia praktycznie bez testu. Zero profesjonalizmu. Cieszymy się, że nikt nie dostał z tacki.
PS. Panią Magdę zaprosiła galeria, a my wiemy, że mamy topowe burgery w Polsce.
Pani Magda nie musi nas przepraszać, bo nasz szef IsAmU też nie lubi jeść w Pani restauracjach.

W internecie zawrzało

GigaBuła wywołała niemałe poruszenie w internecie. Jedni stanęli po stronie restauracji, oskarżając Magdę Gessler o to, że nawet nie spróbowała dobrze wszystkich składników. Inni z kolei zwracają uwagę na to, że już sama nazwa potrawy jest odpychająca, a restauratorka ma rację. Na nagraniach z samej degustacji widać, że jurorka MasterChefa przegryzła kęs kanapki i dopiero wydała opinię.

@hiroe.x #gigabuła #magdagessler #magdagesslernatiktoku #isamuxpompa ♬ dźwięk oryginalny – hiro

Miałeś okazję jeść w „GigaBule”? Jakie były Twoje wrażenia?

Przepis na burgera Drwala znajdziesz na naszym kanale YouTube


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×