×

Magda Gessler chce wypuścić film o sobie. „Książka to gotowy scenariusz”

Magdy Gessler nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana restauratorka wydała jakiś czas temu swoją biografię. W planach jest również film. Magda Gessler wie, jak podtrzymać zainteresowanie.

Osobowość telewizyjna

Magda Gessler jest jedną z jurorów polskiej edycji Masterchefa, gwiazdą Kuchennych Rewolucji i restauratorką, do której należy m.in U Fukiera, Gloria czy Słodki Słony.
Jej nazwisko rozpoznawane jest w całym kraju, a profil na Instagramie śledzi ponad milion osób.
Magda Gessler postanowiła wydać swoją autobiografię, w której zdradza sekrety swojego życia: pełnego podróży, smaku i miłości. Nic więc dziwnego, że pojawiły się pytania, czy z tej książki będzie film.

magdagessler_official

Promocja książki była naprawdę duża

Magda Gessler o wydaniu swojej autobiografii o tytule „Magda” mówiła głośno. Odbyła się duża akcja promocyjna, w której m.in znana restauratorka gotowała z Ekipią Friza. To świetne rozwiązanie, żeby dotrzeć też do młodszego pokolenia. Kiedy na kanale Wersow (należącej do Ekipy Friza, jej social media osiągają zawrotne zasięgi) pojawił się filmik z Magdą Gessler nie mogło być inaczej- szybko stał się hitem.

Magda Gessler- powstanie film?

Nie da się ukryć, że Magda Gessler to barwna i bardzo charakterystyczna postać w polskim show-biznesie. Można jej nie lubić, można ją uwielbiać, ale trzeba przyznać: to nazwisko przyciąga tłumy.

Książka, którą napisałam, i która ukazała się w wakacje, czyli moja autobiografia, to dopiero początek. Będzie jeszcze druga część. I będzie… film. Bo zgadzam się z tym, że moja książka to niemal gotowy scenariusz

powiedziała Magda Gessler w rozmowie z Jastrząb Post

W filmie na pewno nie zabrakłoby wątków kulinarnych i historii z życia wziętych. Jedno jest pewne: byłoby kolorowo, bo to właśnie z kolorem i sztuką wiele osób kojarzy Magdę Gessler.

Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować i życzę im powodzenia. Zobaczymy, kogo wybierzemy

mówi restauratorka
magdagessler_official

Kto zagrałby główną rolę?

Dobór aktorów do biograficznych filmów budzi często wiele problemów. Muszą być oni na tyle podobni wizualnie do bohatera, żeby podczas oglądania widz miał wrażenie, że są to autentyczne sceny.

Kto zagrałby Magdę Gessler?

Już myślę, kto mógłby mnie zagrać. Zdradzę, że raczej nie będzie to polska aktorka.

mówi Magda Gessler w rozmowie z Jastrząb Post

Kiedy i czy w ogóle powstanie film- to pozostaje pod znakiem zapytania. Czy znajdzie się producent i reżyser, który spełni wymagania i zechce zekranizować książkę? Film, Magda Gessler, polska produkcja- czy to wypali? Jeśli tak, to do kin na pewno ruszą tłumy.

 
zamknij