McDonalds rezygnuje ze sprzedaży trzech uwielbianych kanapek. Fani są rozczarowani

McDonalds wycofuje kanapki- Pyszności/ źródło: Canva

McDonalds wycofuje kanapki- Pyszności/ źródło: Canva

Sieć McDonald’s podjęła decyzję i wycofuje ze sprzedaży trzy lubiane kanapki. Z menu zniknie między innymi podwójny McRoyal. Fani narzekają na kolejne zmiany i domagają się powrotu klasyków.

Nowości czy klasyki?

Sieć fast-foodów McDonald’s znana jest na całym świecie. W Polsce działa od 30 lat i liczy już 500 lokali na terenie całego kraju. To kultowe miejsce, którego specjalnie nie trzeba przedstawiać. Ostatnio wielki powrót święci Kanapka Drwala, po którą każdego roku ustawiają się ogromne kolejki. Jak poinformował w ubiegłym roku w rozmowie z BI Polska Adam Pieńkowski, prezes McDonald’s Polska, dziennie każda restauracja sprzedaje około 700-800 sztuk tej kanapki, a zdarzają się i takie, w których liczba dochodzi do 2 tysięcy. Chociaż wiele osób cieszy się z sezonowej oferty sieci, to inni z kolei nie mają powodu do radości. Z menu zniknąć mają na stałe trzy lubiane pozycje.

McDonalds wycofuje kanapki

Kanapka drwala – Pyszności; Foto: Kadr z filmu na kanale YouTube
MrKryha

Zobacz również: przepis na burgera Drwala

McDonald’s wycofuje kanapki

Jak podaje strona „Wiedza Bezużyteczna”, już wkrótce ze stałej oferty mają zniknąć trzy burgery. Zabraknie podwójnego McRoyala, pikantnego podwójnego McRoyala oraz podwójnego Wieśmaca. Powód nie jest oficjalnie znany, jednak można założyć, że sprzedaż tych kanapek nie była zadowalająca. W poprzednim roku podobny los spotkał Kurczakburgera, którego miejsce zajął wegański odpowiednik.

Podwójne kanapki cieszą się zdecydowanie mniejszą popularnością, nie robimy ich specjalnie dużo, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto szuka czegoś z ekstra mięsem. Sama lubiłam zawsze ostrego McRoyala- opowiada nam Klaudia, pracownica jednego z trójmiejskich lokali McDonalds

 

„Super przez tego podwojnego mcroyala pikantnego nie ma juz po co tam chodzic
„podwójny mcroyal pikantny był najlepszą kanapka z podstawowego menu, wtf”
„Kurczakburger to i tak większa strata” – piszą internauci

Krążą również pogłoski, że z menu zniknąć może również klasyczny Wieśmac, jednak nie jest to na ten moment w żaden sposób potwierdzone.

Przepis na kultowe ciastko jabłkowe z McDonald’s znajdziesz na naszym kanale YouTube


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×