Jeśli będziesz pić ten napój regularnie przez 5 dni, stracisz kilka kg w trakcie snu. To czyni cuda!

To skutkuje otyłością i chorobami sercowo-naczyniowymi. Oczywiście najwłaściwsza droga, jaką powinniśmy iść to ta, która powinna działać dobrze na nasze zdrowie. Mniejsze posiłki jedzono częściej i zdecydowanie więcej ruchu. Jednak często jest to łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Ale są sposoby i środki pobudzające metabolizm komórek, które tym samym pomagają spalić tłuszcz. Do tych genialnych produktów należy ten napój, który nie dość, że przepysznie smakuje to pomaga stracić zbędne kilogramy.

Składniki:

– 8 szklanek wody (1,5 l)

– 1 łyżka tartego imbiru

– 1 ogórek (w plastrach)

– cytryna (organiczna, także w plastrach)

– 12 liści mięty

Przygotowanie:

To proste: wszystkie składniki umieść w dzbanku i zalej je wodą i pozostaw na noc w chłodnym miejscu. Następnego dnia napój jest gotowy. Jeśli chce Ci się pić, sięgaj po niego! Wieczorem zrób kolejną mieszankę na następny dzień. Jeśli będziesz robić to regularnie, już po 5 dniach zauważysz pierwsze efekty.

a

Oczywiście, napój ten nie jest w stanie sprawić, że nagle schudniesz 15 kg. Musisz mieć świadomość, że wiele czynności składa się na to, aby zrzucić niepotrzebne kilogramy. Zatem picie mikstury ma tylko sens, gdy będziesz stosować odpowiednią dietę i ćwiczenia. Woda ma zbawienny wpływ na ciało człowieka, a jeśli jest w towarzystwie takich składników, to jest prawdziwym zabójcą tłuszczu. Pamiętaj o systematyczności, a zobaczysz sam o czym mowa!


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×