Tata każdego ranka robi coś niesamowitego dla swoich dzieci. Trudno uwierzyć, że to jest prawdziwe!

Otóż pewien mężczyzna mieszkający w San Francisco Beau Coffron jest prawdziwym magikiem jeśli chodzi o tworzenie pięknych i smacznych posiłków. Co więcej, Beau przygotowuje dania z jednym bardzo ważnym składnikiem, jakim jest miłość. Mężczyzna dla swoich dzieci robi pyszne i tematyczne posiłki, którymi zachwycają się użytkownicy sieci z całego świata. I nie ma w tym nic dziwnego, bo mieszkaniec San Francisco jest genialny w tym co robi.

Moim zdaniem ten tata jest super. Sama chciałabym mieć takiego rodzica! Po prostu ideał!

1
2

„Minionki Rozrabiają”

3

„My Little Pony”

4

„Gwiezdne Wojny”

5

„Śniadaniowy tata” zdradził, że pomysł na tworzenie oryginalnych posiłków zrodził się kilka lat temu, kiedy jego córeczka Abby zaczęła uczęszczać do przedszkola. Przygotowując ciekawe i oryginalne posiłki, tata chciał pokazać swojemu dziecku jak bardzo je kocha i często o nim myśli. Mężczyzna powiedział: „Widziałem kilka mam w Internecie, które przygotowywały tego typu posiłki i pomyślałem: dlaczego i ja nie mogę tego zrobić?”

„W głowie się nie mieści”

6

Drugie śniadanie w klimacie Halloween.

7

Pracujący tata nie pozwolił, aby brak doświadczenia powstrzymał jego zamierzenia. Obecnie mężczyzna robi skomplikowane i ciekawe potrawy dla dwójki swoich dzieci raz w tygodniu.

„Wielka Szóstka”

8

„Myszka Miki i Minnie”

9

„Ulica Sezamkowa”

10
11

„Śniadaniowy tata” zdradził również, że tematyka przygotowywanych posiłków nie jest przypadkowa: „”Wszystkie obiady były inspirowane tym co oglądają i czytają moje dzieci. Kiedy są naprawdę zainteresowane jakąś tematyką, po prostu projektuje kolejne danie odnośnie danego tematu.”

12

„Miasteczko Halloween”

13

„Kraina Lodu”

14

Mieszkaniec San Francisco uważa, że czas poświęcony na przygotowanie niezwykłych posiłków nie jest wcale stratą czasu. Uważa, że woli ten czas poświęcić swoim dzieciom, a nie zbędnym czynnościom, które nie wnoszą nic do jego życia. Ten ojciec jest ideałem. Zgadzasz się ze mną?

„Żółwie Ninja”

15

Jeśli spodobały Ci się projekty super taty, koniecznie musisz odwiedzić jego blog, gdzie znajdziesz więcej ciekawych przykładów.


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×