Kilogram kurczaka za bezcen w Biedronce. Uwaga, jest jednak haczyk

Nowa oferta Biedronki - Pyszności; Foto screen ze strony biedronka.pl i media.biedronka.pl

Nowa oferta Biedronki to zawsze liczne promocje na popularne artykuły spożywcze i nie tylko. W rozpoczętym właśnie tygodniu (21.11-26.11.2022) za naprawdę korzystną cenę kupimy m.in. mięso. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas wizyty w sklepie?

Nowa oferta Biedronki – w promocji mięso i nie tylko

Szalejąca inflacja i wzrost cen produktów, których używamy na co dzień, powoduje, że każdy z nas szuka możliwości oszczędności podczas codziennych zakupów. Z pomocą przychodzi tu nowa oferta Biedronki. Zaplanowanie zakupów jest o wiele prostsze, a my już dziś postanowiliśmy streścić Wam najważniejsze informacje z gazetki, którą można znaleźć na stronie biedronka.pl. Tym razem, w naprawdę dobrej cenie można kupić przede wszystkim drób. Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji?

Gazetka Biedronki – Pyszności; Foto screen ze strony biedronka.pl

Najbardziej zachęcająco przedstawia się oferta świeżej ćwiartki z kurczaka pakowanej próżniowo. Kosztuje 5,49 zł za kilogram, jednak konieczne jest posiadanie karty lub aplikacji Moja Biedronka i zrobienie zakupów za min. 29 zł. Coraz mniej czasu pozostało nam na zakup produktów mięsnych, na które promocja obowiązuje przez cały miesiąc. Przypomnijmy, że filet z kurczaka pakowany próżniowo kupimy za 18,99 zł za kilogram. Schab, szynka, łopatka i karkówka kosztują od 12,99 do 14,99 zł za kilogram. Tu, warunki promocji są podobne, jak w przypadku ćwiartki z kurczaka.

Co jeszcze można kupić w promocji?

Na tym promocje w popularnym dyskoncie spożywczym się nie kończą. Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż, więc to jasny sygnał, że rozpoczyna się sezon na cytrusy. Opakowanie mandarynek 1 kg kupimy za 4,49 zł, natomiast pomarańcze deserowe na wagę kosztują 4,79 zł za kilogram. W korzystnej cenie kupisz również filet z dorsza czarnego, który w rozpoczętym właśnie tygodniu kosztuje 3,99 zł za 100 g.

Nowa oferta Biedronki – Pyszności; Foto screen ze strony biedronka.pl

Pyszną surówkę do obiadu przygotujesz ze świeżej kapusty pekińskiej, która kosztuje 3,49 zł za kilogram. Możesz do niej dodać pomidory papryczkowe, których cena za kilogram wynosi 9,99 zł. A na deser? Słodkie polskie jabłka, których opakowanie 1,5 kg kosztuje 2,89 zł. Już dziś wybierz się na zakupy do najbliższego sklepu Biedronka!

Z produktów zakupionych w Biedronce przygotujesz pyszne ciasto marchewkowe. Zobacz przepis na naszym kanale YouTube:


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×