Kategorie Newsy

Nowy wege burger dostępny w McDonalds! Znana sieć szykuje nową ofertę

Wiele osób czekało na pojawienie się Veggie Burgera we wszystkich lokalach. Wśród wiosennych nowości znalazło się miejsce dla warzywnej kanapki.

Zdrowsza wersja?

W składzie Veggie Burgera możesz znaleźć kotlet z marchewką, groszkiem i brokułem, roztopiony ser cheddar, świeżego pomidora, sałatę i sos kanapkowy. Chociaż sami weganie nie będą pocieszeni, to osoby, które z jakiegoś powody rezygnują z mięsa, nie będą musiały poprzestawać jedynie na frytkach.

Chociaż coraz popularniejsze jest używanie roślinnych zamienników mięsa, to jednak sieć postawiła na kotleta z warzyw, zamiast z beyond burgera. Dzięki temu może okazać się, że nie będzie to tak kaloryczna i mało wartościowa kanapka, jak może się wydawać.

Nowy wege burger dostępny w McDonalds! Znana sieć szykuje nową ofertę
nowoscipysznosci

To nie jego pierwsze wydanie

Już we wrześniu w wybranych punktach McDonalds można było znaleźć Veggie Burgera. W ten sposób sieć przeprowadzała testy. Jak widać, wypadły one korzystnie, więc już niedługo kanapkę z roślinnym kotletem znajdziesz w praktycznie wszystkich restauracjach.

Nowy wege burger dostępny w McDonalds! Znana sieć szykuje nową ofertę
Chcę wege burgery w polskich Mcdonald’s

To nie koniec nowości

W tym sezonie McDonalds stawia też na… maliny. W deserowej ofercie pojawi się ciastko z malinami, McFlurry z sosem malinowym i białą czekoladą i shake o smaku (a to niespodzianka) malinowym. Do oferty napojów wraca Iced Latte i dołącza Maliniada.
Z konkretnych opcji pojawią się również nowe nuggetsy, swojskie kartofelki, red chikker i WieśMac z wędzonym serem.

Nowa oferta rusza już 14 kwietnia!

350149