Cudownie wieści, właśnie potwierdzono nowy program z Magdą Gessler. Znamy konkretną datę

Nowy program Magdy Gessler- Pyszności/ źródło: materiały prasowe TVN

Nowy program Magdy Gessler- Pyszności/ źródło: materiały prasowe TVN

Już wkrótce rusza nowy, specjalny program Magdy Gessler. Znana restauratorka pomoże polskim rodzinom w przygotowaniu do wigilijnej kolacji.

Święta z Gesslerami

Takiej odsłony Magdy Gessler jeszcze nie znałeś. Restauratorka rusza z nowym programem. Tym razem pomoże polskim rodzinom w przygotowaniach do świąt. Tuż przed wigilią na kanale TVN wyemitowany zostanie krótkie show „Święta z Gesslerami”. W pierwszych trzech odcinkach znana restauratorka odwiedzi Polaków w ich domach. Wraz z nimi przygotuje wigilijną ucztę i pomoże w przedświątecznej gorączce. To nie tylko okazja do wspólnego gotowania, ale również poznania historii odwiedzanej rodziny. Magda Gessler stawia na ludzi i

Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę, Larę i Tadeusza. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne DIY z resztą Gesslerów- czytamy w opisie programu
Nowy program Magdy Gessler- Pyszności/ źródło: materiały prasowe TVN

Nowy program Magdy Gessler- Pyszności/ źródło: materiały prasowe TVN

Nowy program Magdy Gessler

Finałowy, czwarty odcinek zwieńczy uczta świąteczna, na którą zostaną zaproszone wszystkie biorące udział w programie rodziny. Przy stole nie zabraknie też najbliższych restauratorce osób: Lary Gessler, Tadeusza Mullera i Mirosława Ikonowicza. Pierwszy odcinek można będzie zobaczyć 20 grudnia 2022 roku o 21:35. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany w TVN 24 grudnia o 18:00.

Nowy program Magdy Gessler- Pyszności/ źródło: tvn.pl

Nowy program Magdy Gessler- Pyszności/ źródło: tvn.pl

Magda Gessler na łamach TVN zadebiutowała 12 lat temu i od tego czasu nieprzerwanie uznawana jest za jedną z ikon tej stacji. Jej programy oglądają miliony fanów, a „Kuchenne rewolucje” śledzi cała Polska. Prowadziła również cykl „Sexy kuchnia Magdy Gessler” na antenie stacji Food Network. Od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gromadząc rzeszę fanów. Chociaż wiele osób twierdzi, że to postać kontrowersyjna, to nie można jej odmówić ogromnej popularności.

Przepis na tort Toffifee z sekretną warstwą znajdziesz na naszym kanale YouTube


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×