Obrzydliwe znalezisko w pudełku lodów. Aż trudno uwierzyć, co się w nim kryło

Zdarza się, że w sieci znajdujemy wpisy internautów na temat znalezionych rzeczy czy nawet stworzeń w produktach spożywczych. To bardzo przerażające i zarazem zniesmaczające. Jedno z ostatnich „odkryć” zaskoczyło niemalże wszystkich internautów. Pewna kobieta otworzyła pudełko lodów i zobaczyła tam… zamrożoną żabę. Tak, dokładnie!

Latem uwielbiamy jeść lody. Nie tylko są smaczne, ale także przyjemnie zimne, idealne na upały. Niestety nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć, że w pudełku lodów, które właśnie kupujemy, znajduje się zamrożona żaba. Autorka internetowego wpisu zachowała się bardzo rozsądnie- zobaczcie, jak się zachowała.

Kupiłam te lody Blue Bunny w Hy-Vee. Moja córka Morgan otworzyła je dziś wieczorem i spójrz, co w nich było. To musi pochodzić z fabryki (…). Chyba odniosę lody z powrotem do sklepu, bo nie uwierzą mi, jeśli tylko im to opowiem.” – opowiada Tracy.

Lody- Pyszności; Foto:pixabay.com

Czemu żaba znalazła się w środku?

Jak się okazało, oprócz żaby znajdowało się tam coś, co przypominało „nogi owadów”. To by wyjaśniało, dlaczego żaba zawędrowała w takie miejsce. Zdecydowanie, że lody zostaną odniesione do sklepu, było naprawdę dobrym rozwiązaniem, by wyciągnąć konsekwencje z zaistniałej sytuacji. Dzięki temu producent mógł zająć stanowisko w tej sprawie. Przeczytajcie jego reakcje.

Producent Blue Bunny skomentował zajście:

Wells Enterprises wszczęło dochodzenie w sprawie tego incydentu natychmiast po otrzymaniu o nim informacji, oprócz skontaktowania się bezpośrednio z poszkodowanym konsumentem. Przedmiotowy produkt jest wytwarzany przez firmę Wells Enterprises i dzięki naszemu dochodzeniu potwierdziliśmy, że nie mogło to nastąpić podczas naszego procesu produkcyjnego, ale miałoby to miejsce po opuszczeniu przez produkt naszego zakładu. Bezpieczeństwo produktu jest naszym najwyższym priorytetem w Wells, a my konsekwentnie osiągamy najwyższe standardy jakości w naszych zakładach i procesach produkcyjnych. Posiadamy solidne systemy jakości i stale oceniamy nasze standardy i procesy, aby zapobiec takim sytuacjom.
Co sądzicie o zaistniałej sytuacji? Co byście zrobili w takiej sytuacji?

Lody- Pyszności; Foto:pixabay.com

Zobacz kultowy przepis na lody na naszym kanale YouTube:


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×