Tanie produkty na grilla w Biedronce. Weekendowa gazetka kusi promocjami

Oferta Biedronki na weekend - Pyszności; Foto: Canva.com

Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, to wyruszaj do Biedronki! Dyskont ma do zaoferowania nowe, fantastyczne promocje. Poniżej zdradzamy więcej szczegółów. Wzrok przykuwają przede wszystkim tanie produkty na grilla w Biedronce.

Oferta Biedronki

Tanie produkty na grilla w Biedronce

Tanie produkty na grilla w Biedronce – Pyszności; Foto: 21.09.2020 N/z logo Biedronka Fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

Jeśli masz zamiar zrobić grilla w weekend, to kup mięso w Biedronce. Poza tym znajdziesz tam wiele potrzebnych produktów po wyjątkowo niskich cenach. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo pieniędzy na m.in. kiełbaskach. Polecamy również zainstalować sobie aplikację Biedronki. W ten sposób będziesz mógł skorzystać z większej ilości ofert.

Tanie produkty na grilla w Biedronce

Tanie produkty na grilla w Biedronce

Tanie produkty na grilla w Biedronce – Pyszności; Foto: Canva.com

Biedronka przygotowała dla nas specjalną ofertę dotyczącą produktów na grilla. W związku z tym warto kupić tam nasze ulubione mięso. Pamiętaj, że niektóre promocje trwają jeszcze tylko dwa dni!

Okazuje się, że za surowe białe kiełbaski (500 g) zapłacisz aż 27% mniej. Oznacza to, że cena produktu będzie wynosić jedynie 7,99 zł. Warto się pośpieszyć, bo oferta ta wygasa już w niedzielę. Polecamy również sięgnąć po boczek grillowany w plastrach. Do 26.06 wydasz na niego tylko 5,99 zł.

Jeśli jesteś fanem karkówki, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Za 310 gramów tego produktu w Biedronce zapłacisz jedynie 10,99 zł. Mięso zostało już specjalnie przygotowane do grillowania, więc wystarczy, że wrzucisz je na ruszt.

Dodatkowo za szaszłyki wieprzowe z warzywami zapłacisz aż 20% mniej. Obecna cena produktu wynosi tylko 11,99 zł. Warto zaznaczyć, że oferta ta trwa tylko do niedzieli.

Jeśli lubisz pikantne potrawy, koniecznie spróbuj grillowych kiełbasek jalapeno. 400 gramów produktu kosztuje jedynie 9,99 zł. Kiełbaski świetnie pasują do karkówki w marynacie jalapeno. Jej obecna cena wynosi 25,99 zł.

Mięso z kurczaka również wspaniale sprawdzi się na grilla. Biedronka przygotowała dla ciebie fantastyczną promocję. Na sznycel z fileta piersi kurczaka o smaku sweet chili lemon wydasz tylko 29,99 zł

Pozostałe produkty potrzebne do grilla

Oprócz mięsa w dyskoncie kupisz również inne produkty. Kilku z nich będziesz potrzebował do przygotowania grilla. Za sześć aluminiowych tacek zapłacisz w Biedronce jedynie 7,99zł. Nie zapomnij również o folii aluminiowej! Kosztuje ona tylko 9,99 zł.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować szaszłyki z grilla na bogato krok po kroku.


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×