Olga Frycz została zmiażdżona przez inne matki. Pokazała, czym karmi swoje dzieci

Olga Frycz to aktorka i influencerka, która chętnie dzieli się swoją codziennością na Instagramie. Podczas rodzinnych wakacji zdradziła, co serwuje na obiad swoim córkom. Wylało się na nią wiadro krytyki.

Wakacje to dla wielu rodziców dość ciężki czas- zamknięte przedszkola i żłobki wymuszają kreatywność i sprawne łączenie opieki nad dziećmi ze służbowymi i domowymi obowiązkami. Każdy rodzic ma swoje patenty na udane wakacje. Olga Frycz podzieliła się jednym z nich, co wywołało ogromną burzę wśród internetowych matek.

Olga Frycz na wakacjach

Podczas wakacyjnych wyjazdów czasem warunki są dość polowe. Chociaż nie każdy ma zawsze czas na przygotowanie skomplikowanego, w pełni zbilansowanego posiłku dla swoich pociech, to właśnie na aktorkę spłynęła fala negatywnych komentarzy. Na swoim instagramowym profilu pokazała, co na szybko serwuje na obiad.

W Swornychgaciach mam taki malutki aneks kuchenny i podręczną kuchenkę z jednym „palnikiem”, na której przyrządzam posiłki dla wiecznie głodnych dzieci. A im więcej dzieci tym większe apetyty, bo dzieci w grupie lepiej jedzą i każdy chce dokładkę i trzeba się spieszyć z wydawką, żeby przypadkiem nie było krzyków. Dzieci są cały dzień na polu, a do domu wracają właśnie żeby zjeść, wziąć łyka wody i wyżebrać coś słodkiego – napisała aktorka

Olga Frycz- Pyszności/ Instagram

Obiad dla dzieci na wakacjach

Co tak szokującego podała znana aktorka? Było to… danie ze słoika. W czasie, gdy składy takich gotowców potrafią być naprawdę dobre, to oburzenie internautów wydaje się mocno przesadzone. Fasolka w sosie to może mało wyszukane, ale na pewno smaczne i szybkie danie.

  • Nie dałabym rady podać moim synkom, mężowi czy sama zjeść czegoś gotowego, przetworzonego.
  • Fuj fasolka blee.
  • Szkoda, że to jest przetworzona żywność. Jak można kupować gotowe jedzenie w słoikach?

grzmią matki w komentarzach

Uważajcie, że mają rację?

Obiad ze słoika- Pyszności/ Instagram

Obiad ze słoika- Pyszności/ Instagram

Kim jest Olga Frycz

Olga Frycz samotnie wychowuje dwie córki: Helenę i Zosię. Od najmłodszych lat występowała przed kamerami. Ma na swoim konice role w bardzo popularnych filmach i serialach, dzięki którym zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Pojawiła się między innymi w Domu nad Rozlewiskiem, czy M jak Miłość.

Zobacz przepis na najprostszy letni obiad

 


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×