Ludzie zabijają się, aby móc spróbować tego pączka. Nie uwierzysz, jakie dwa smaki w sobie łączy!

Muszę przyznać, że wiele razy spotkałam ludzi o nieco dziwnych upodobaniach w kwestii łączenia różnych, zazwyczaj przeciwstawnych smaków. Podejrzewam, że ty także natknąłeś się już na coś takiego. Osobiście, widziałam już naprawdę wiele – kanapka z masłem orzechowym i ogórkiem czy też banany pomieszane z majonezem. Nie rozumiem jak komukolwiek może smakować coś takiego, no ale cóż, gusta są różne.

Już za chwilę zobaczysz pączka, który wygląda naprawdę smacznie, ale łączy w sobie dwa zupełnie różne smaki – słodki i słony. Nigdy nie widziałam pączka w takiej odsłonie, ale większość ludzi, która go próbowała, mówi, że jest przepyszny. W takim razie koniecznie trzeba go spróbować!

 

Oto pączek, który zyskał ostatnio sporą popularność.

paczek-1

Jest niezwykły, ponieważ łączy w sobie dwa smaki: słodki i słony.

paczek-2

Ten pączek jest oblany słodką i kremową polewą, która jest natomiast posypana sezamem, czosnkiem granulowanym, solą i pestkami dyni.

paczek-3

Zdania na temat słodko-słonego pączka są bardzo podzielone. Niektórzy ludzie twierdzą, że słona posypka zwyczajnie nie pasuje do słodkiej polewy.

paczek-4

Mimo wszystko, większość ludzi i tak próbuje go z ogromną chęcią, ponieważ jest zupełnie inny, niż znane nam dotychczas pączki. Kolejki w cukierni, która go sprzedaje, są bardzo długie!

paczki-5

A jakie jest twoje zdanie? Spróbowałbyś go, czy raczej wolisz coś bardziej klasycznego?

 


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×