×

Znani influencerzy wypuścili płatki śniadaniowe. Chcą powtórzyć sukces lodów Ekipy?

Team X wypuścił płatki śniadaniowe. Popularni wśród dzieci i młodzieży influencerzy chcą powtórzyć sukces lodów Ekipy?

Kto stoi za Team X?

Kiedy na popularności zaczął zyskiwać Friz ze swoją ekipą, to w ślad za nim poszli też inni influencerzy. W 2019 roku z inicjatywy Stuarta Burtona powstał projekt „Team X”. Twórcy internetowi zamieszkali razem w jednym domu. tworząc wspólnie filmiki na Youtube.
Skład Teamu X wielokrotnie ulegał zmianie. Aktualnie można w nim zobaczyć Natsu, Sheo, Monikę Kociołek. Karol Pieszko, Czarek Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow i Leksiu.
Treści publikowane przez nich trafiają głównie do młodszej widowni. Wydają również utwory i grają koncerty.

Chcą powtórzyć sukces Friza

Konkurencją dla Teamu X jest Ekipa Friza- tworzą podobne treści i trafiają do podobnej grupy odbiorców. Kiedy Ekipa wypuściła lody i napoje sygnowane swoją marką, co okazało się być ogromnym sukcesem, Team X poszedł w ich ślady.

Płatki śniadaniowe Yummer’s mają być dostępne w wybranych sklepach w dwóch smakach – masła orzechowego i kokosowe. Kosztują 9,99 zł za paczkę.

Biedronka

W środku znajduje się nietypowy prezent

W opakowaniu płatków można znaleźć podpisane zdjęcia polaroidowe członków Teamu X. Wyjątkowi szczęśliwcy mogą wylosować również złoty bilet, który umożliwia wejście do domu, w którym mieszkają influencerzy. Bilety są tylko cztery, a zainteresowanie ogromne- płatki błyskawicznie zniknęły ze sklepów.

Skład pozostawia wiele do życzenia

Pewne jest to, że twórcom nie zależało na dobrym składzie. Chociaż wcześniej w stronę Friza padło dużo zarzutów, że swoimi produktami promuje niezdrową żywność, to Team X nie wyniósł z tego żadnych wniosków. Kokosowe płatki w 100 g mają 31 g cukru. To więcej niż znane Cini Minis!

 
zamknij