Wirtualna Polska

Pomysł na kuchnie w pigułce. I to w wielu wymiarach

Pomysł na kuchnie w pigułce. I to w wielu wymiarach

Dobry pomysł na kuchnię to podstawa. W końcu w tym miejscu dzieje się naprawdę wiele rzeczy jednocześnie!

Wirtualna Polska

Warto więc pomyśleć o rozwiązaniach, które usprawnią codzienne funkcjonowanie. Zresztą sama się o tym przekonaj i sprawdź co dziś dla Ciebie przygotowałam ? Pomysłów na kuchnię nigdy za wiele!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#1 Stojak na naczynia nad zlewem

.
Dzięki temu rozwiązaniu nigdy nie zabraknie miejsca na umyte naczynia, które będziesz mieć zawsze pod ręką. Pomysłowe i uniwersalne jednocześnie!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#2 Przechowywanie noży w kuchni

.
Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo miejsca, a jednocześnie lubisz minimalizm i porządek w kuchni, pomyśl o tym rozwiązaniu. Wykorzystaj zabudowane skrytki, w których będziesz mogła przechowywać m.in. komplet noży.

#3 Kuchenny organizer na owoce i warzywa

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

.
To kolejny element, który jest niezbędny w każdej kuchni. W końcu codziennie potrzebujesz ich do przygotowania pysznego jedzenia dla całej rodziny.

#4 Przestrzeń do przechowywania desek do krojenia i form do pieczenia

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

.
One też powinny znaleźć swoje miejsce w kuchni. I od razu zrobi się porządek!

#5 Wykorzystaj przestrzeń do zlewem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

.
W wielu domach miejsce to jest po prostu pomijane. A to duży błąd. Możesz je wykorzystać w kreatywny sposób i zamontować organizery na artykuły do utrzymania porządku w kuchni. Takich pomysłów nigdy za wiele!

#6 Obrotowe organizery

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

.
Dzięki nim nie będziesz musiał wyjmować wszystkich garnków, aby dostać się do konkretnego rondelka. Wystarczy lekko obrócić organizer i gotowe!

#7 Organizery do szuflady w pomysłowej kuchni

.
Dzięki nim zrobisz raz na zawsze porządek z kuchennymi akcesoriami. Jeśli wszystko dokładnie zaplanujesz, będziesz mogła przechowywać w ten sposób nie tylko sztućce, ale też szpatułki, wałek oraz końcówki do miksera.

#8 Przechowywanie pokrywek

.
W mojej kuchni jest ich cała masa, dlatego już dawno zaopatrzyłam się w specjalne organizery, dzięki którym zawsze wiem gdzie są i bez problemu mogę znaleźć potrzebną w tym momencie pokrywkę.

#9 Tablica magnetyczna też sprawdzi się w kuchni

.
W moim zestawieniu nie mogło zabraknąć również tablicy magnetycznej, którą możesz wykorzystać jako organizer na przyprawy. Czyż nie jest genialny?

#10 Wieszak na ubrania też się przyda

.
Możesz wykorzystać go do zamknięcia napoczętej paczki m.in. chipsów. Prawda, że pomysłowe?

#11 Kuchenne garnki

.
Znajdzie się i pomysł na przechowywanie kuchennych urządzeń takich jak garnki. Jeśli masz ich sporo w swoim małym królestwie, ten pomysł powstał z myślą o Tobie.

#12 Specjalna kryjówka ma mikser

.
I na koniec rzecz, bez której nie wyobrażam sobie przygotowania pysznych deserów i ciast. Mikser zasługuje na specjalne miejsce, dzięki któremu będziesz mogła z niego korzystać w łatwy i szybki sposób.

Koniecznie daj mi znać, które rozwiązanie najbardziej Ci się spodobało. I oczywiście zapoznaj się z kolejnym zestawieniem, gdzie znajdziesz więcej ciekawych inspiracji ?

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×