Kategorie Newsy

Praca marzeń naprawdę istnieje! Nutella poszukuje testerów smaków

Każdy z nas marzy o genialnej posadzie, która nie tylko pozwalałaby się nam utrzymać i rozwijać, ale też dostarczałaby nam wiele satysfakcji. I jak się okazuje, te wszystkie warunki mogą być spełnione jednocześnie. Skąd to wiemy? Znaleźliśmy ofertę pracy, która zawiera w sobie wszystkie te elementy.

Testowanie słodkości na okrągło

Firma Ferrero Rocher, która produkuje m.in. Nutellę, poszukuje 60 pracowników do testowania wyrobów cukierniczych. Co więcej, marka nie wymaga doświadczenia!

Praca marzeń naprawdę istnieje! Nutella poszukuje testerów smaków

Istnieje jednak pewien haczyk. Aby rozpocząć pracę w firmie, należy przeprowadzić się do Włoch, bo to właśnie w tamtejszej filii swoje obowiązki będą wykonywać nowi pracownicy.

Trzymiesięczne szkolenie rozpoczyna się 30 września. Po tym okresie z 60 osób zostanie wybranych 20 pracowników, którzy otrzymają umowę o pracę w niepełnym wymiarze godzin. Będą pracować przez 2 dni w tygodniu po 2 godziny! Tak więc, słodkości nigdy im się nie znudzą ❤️

Praca marzeń naprawdę istnieje! Nutella poszukuje testerów smakówChcielibyśmy zacząć pracę w takim miejscu już dziś, a Wy? ?

 

Źródło i fotografie: cosmopolitan.com
Tagi:
226113