W Biedronce dostaniesz te produkty za darmo. Oferta jest tak dobra, że wprowadzili specjalne limity

Gazetka Biedronki

Gazetka Biedronki - Pyszności; Foto screen ze strony biedronka.pl; commons.wikimedia Warszawska róg Szerokiej, CC0

Na najbliższy weekend w Biedronce przygotowano specjalne promocje. Dużo produktów dostaniesz za pół darmo. Oferta tak dobra, że obowiązują limity.

Biedronka okresowo wydaje gazetki promocyjne, które mają skusić klientów do dokonania zakupów. Atrakcyjne promocje to świetny patent na oszczędzanie w czasie podwyżek cen i wysokiej inflacji. Dziś mamy dla Ciebie weekendowe promocje obok których nie da się przejść obojętnie. Przejrzyj wraz z nami interesujące promocje i zaoszczędź na zakupach.

Gazetka Biedronki

Biedronkowe promocje można śledzić na ich stronie internetowej, w papierowych gazetkach oraz w aplikacjach dedykowanych promocjom. Przecenione będzie mnóstwo artykułów: mięsa, warzywa, owoce i dodatki.
W specjalnej cenie można będzie kupić świeże udka z kurczaka. Za kilogram tego mięsa zapłacimy zaledwie 7,99 zł. Oferta dostępna jest w sklepach bez lady mięsnej. W związku z trwającym Black Weekiem, w sieci pojawiały się bardzo atrakcyjne oferty. W piątek (25.11) z kartą Moja Biedronka wszystkie produkty Adidasa kupimy 1+1 gratis. Specjalna oferta ma swoje ograniczenia: na jedną kartę można kupić maksymalnie 4 produkty, w tym dwa gratisy.

Promocje na weekend w Biedronce

Weekend to również świetna okazja do uzupełnienia kosmetycznej szafki. W sobotę w promocji 1+1 dostępne będą produkty marki własnej Be Beauty, w niedzielę z kolei kosmetyki Eveline. W obu przypadkach należy posiadać kartę Moja Biedronka. Limity są takie same, jak przy produktach Adidasa: limit dzienny to 4 opakowania (maksymalnie 2 gratisy).  W niedzielę do promocji dołącza również 15-pak piwa Heineken Sivler.

Promocje weekendowe w Biedronce- Pyszności

Promocje weekendowe w Biedronce- Pyszności/ źródło: Biedronka

Na fanów egzotyki czeka również przecena pysznych owoców: awokado, ananas i limonkę kupimy nieco taniej niż na co dzień. Jeśli planujesz pieczenie szarlotki, to warto zaopatrzyć się w jabłka. Przy zakupie minimum 1 kg kosztować będą zaledwie 1.79 zł/kg. Tańsze będą też brokuły (3,99 zł/sztuka), pomidorki cherry (6,99 zł/ opakowanie 500 gramów) i marchewki (2,89 zł.kg). Przed świętami warto zaopatrzyć się również w bakalie: drugi produkt marki Bakkalino dostaniesz 50% taniej. Podobna promocja dotyczy również produktów „Nasza spiżarnia”. W tym przypadku jednak obowiązuje limit- 4 produkty (w tym dwa gratisy) na jedną kartę Moja Biedronka w ciągu dnia.

Promocje weekendowe w Biedronce- Pyszności/ źródło: Canva

Promocje weekendowe w Biedronce- Pyszności/ źródło: Canva

Na fanów szybkiego obiadu czeka też promocja –70% na drugi produkt popularnej pizzy Guseppe. Aby go uzyskać potrzebna jest aplikacja lub karta lojalnościowa „Moja Biedronka”. Kiedy robisz większe zakupy, to warto również wybrać schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo. Przy zakupach za minimum 29 zł, schab będzie kosztował zaledwie 13,99 zł za kilogram. Do większych zakupów obowiązuje również promocja na szynkę wieprzową (13,99 zł/kg), łopatkę (12,99 zł/kg) oraz karkówkę (14.99zł/kg). Takie mięso z powodzeniem możesz zamrozić i wykorzystać przy najbliższej okazji.

Przepis na ruloniki ze schabu znajdziesz na naszym kanale YouTube


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×