Promocje w Biedronce na weekend. Co się stało z cenami warzyw i owoców?

canva.com

Nie przegap takiej okazji! Od czwartku do niedzieli znajdziemy niezwykle korzystne promocje w Biedronce na weekend – można naprawdę sporo oszczędzić. Niższe ceny będą dotyczyć m.in. takich owoców jak arbuzy, czy czereśnie. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź za jakie produkty zapłacisz mniej!

Promocje w Biedronce na weekend od 09.06 do 11.06

Promocje w Biedronce na weekend

21.09.2020 N/z logo Biedronka Fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

Jeśli masz w planach zakupy, warto w takim razie wybrać się do Biedronki. Dyskont ten przygotował dla nas fantastyczne promocje, które potrwają aż do niedzieli! Okazuje się, że zapłacimy mniej za wiele owoców i warzyw. Jest to bardzo dobra wiadomość, szczególnie w czasach, kiedy ceny tych produktów głównie szybują w górę.

Owoce i warzywa

Jeśli jesteś fanem arbuzów, to mamy dla ciebie świetną wiadomość! W Biedronce zapłacisz tylko 2, 99 zł za kilogram. Należy podkreślić, że cena regularna tego owocu wynosi 6, 99 zł/ kg. Jest to bardzo duża różnica. Trzeba się śpieszyć, bo promocja wygaśnie już za 4 dni!

Nie tylko za arbuza zapłacimy połowę ceny. Okazuje się, że cebula również staniała aż ponad 50 %. Za kilogram tego warzywa zapłacisz jedynie 1,49 zł.

Cebulka rewelacyjnie smakuje z pomidorami malinowymi. Idealnie się składa, bo jest to kolejny produkt, którego obejmuje promocja. W związku z tym kilogram tego pysznego warzywa zamiast 12,37 zł, kosztuje teraz 6, 99 zł.

Nowe, niższe ceny na stałe w ofercie

Promocje w Biedronce na weekend

Niektóre warzywa i owoce będą miały nowe niższe ceny, a te zostaną z nami już na zawsze! Wśród nich możemy wymienić kiwi, których koszt za sztukę będzie wynosić 3,99 zł, czy gruszkę Abate Fetel ( 7, 99 zł / kg). Jeśli masz ochotę na mango, to już od dzisiaj zapłacisz za nie tylko 17,13 zł/ kg.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że nową, stałą ceną będą również odznaczały się czereśnie. Za kilogram tego owocu trzeba zapłacić 24, 99 zł.

Mięso

Warto wykorzystać te ciepłe dni i zorganizować w weekend ognisko! Oczywiście po kiełbaski zapraszamy do Biedronki. Jeśli kupisz dwa opakowania kiełbasek wieprzowo-wołowych Sokołów (660 g), to za drugi produkt zapłacisz o 72 % taniej. Jest to rewelacyjna oferta!

Dodatkowo przy zakupie produktów za minimum 29 zł z kartą Moja Biedronka kupisz szynkę wieprzową bez kości, aż o 29% taniej.

Na co czekasz? Korzystaj z tych rewelacyjnych promocji i rób zakupy w Biedronce. Pamiętaj, że promocja trwa tylko 4 dni!

 

 


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×