Wirtualna Polska

13 sprytnych trików z turystyczną lodówką. Nie będziesz chciał bez niej wyjeżdżać!

13 sprytnych trików z turystyczną lodówką. Nie będziesz chciał bez niej wyjeżdżać!

Przenośne lodówki są super, dopóki nie porasta je gruba warstwa lodu lub gdy nie wyciągasz z nich rozmokniętych kanapek. Przygody i zawirowania z zamrażarkami potrafią popsuć humor nawet największemu optymiście. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka lifehacków, które sprawią, że unikniesz wtopy i uzyskasz bardzo praktyczny efekt przy odrobinie kreatywności!

Wirtualna Polska

#1 Zimne piwo prosto do basenu

Upał, żar leje się z nieba. Nic tak nie ochłodzi jak zimny napój. A jeśli jesteś pełnoletni to pewnie z przyjemnością sięgniesz po coś z %.
Kilka trytytek/opasek uciskowych/zipów (jak zwał tak zwał), makaroniki do pływania i możesz zanurzyć się w basenie bez konieczności spacerków do lodówki po nowy napój.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
źródło: instagram
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#2 Nowe życie starej lodówki

Jeśli lubisz majsterkować-ta lodówka jest idealna dla Ciebie!

źródło: diyprojects
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#3 Lepsze utrzymywanie temperatury

Dzięki wyłożeniu Twojej lodówki aluminiową folią bąbelkową łatwiej będzie Ci panować nad panującą w środku temperaturą.
A otwierające się ciągle w czasie imprezy drzwiczki na pewno nie sprzyjają równomiernemu chłodzeniu 🙂

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
źródło: delish.com

#4 Lód w balonach

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Im większy lód tym dłużej się topi- tę prostą zależność zna chyba każdy. A im dłużej się topi tym dłużej Twoje napoje będą chłodzone!
Napełnij balony wodą, zamroź i wsadź między nie butelki.
A co zrobić, gdy lód się rozpuści? BITWĘ NA BALONY Z WODĄ!
Przyjemne z pożytecznym:)

iźródło: rachaelraymag.com
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#5 Impreza w stylu country

Przenieśmy się trochę na wieś, na nasze swojskie klimaty. Prosta dekoracja i chłodziarka w jednym.

źródło: ew.com

#6 Wielka bryła

Balonów pod ręką brak, a jakoś chłodzić trzeba? Wypełnij duży pojemnik wodą i zamroź. Włóż go do środka lodówki i ułóż wokół jedzenie i napoje. Dzięki temu topniejący się lód nie zaleje Twoich kanapek.

źródło: starling-travel

#7 Ratunek ostateczny

Wszyscy fani sangrii zacierają teraz ręce. I fani wina zresztą też! Jeśli kupiłeś kiedyś karton z winem: nie wyrzucaj go! Umyj woreczek ze środka i napełnij ulubionym napojem i zamroź. Wyjmij w trakcie imprezy. Kiedy wszystkie napoje już się skończą i każdy będzie jedynie marzył o kolejnym świeżym drinku wyciągnij swojego asa z rękawa i triumfalnie nalej drinka prosto z kranika.

źródło: Pinterest

#8 Nie bój się już rozmoczenia

Czasami zależy nam, żeby jedzenie, które jest we wnętrzu nie zamokło. A przy nie do końca sprawnej chłodziarce może się to niestety zdarzyć. Poradź sobie z tym w prosty sposób: połóż na górę wyjęte półki z lodówki lub czyste rusztowanie z grilla. Na górę połóż jedzenie, które ma pozostać suche. I gotowe!

źródło: travel.allwomenstalk

#9 Dodaj trochę mobilności

Lodówka turystyczna wypchana po brzegi może swoje ważyć. Żeby zaoszczędzić sobie wysiłku odpicuj trochę swój sprzęt- zamontuj kółka!

źródło: instructables

#10 Mała rzecz a cieszy

Zamontuj na pokrywie otwieracz do butelek i wieszak na mały ręczniczek. Otrzesz szybko pot z czoła i ręce z piasku, a i ograniczysz szansę na zgubienie, często nieocenionego, otwieracza do butelek.

źródło: ebay

#11 Nie baw się w zgadywanki

Ocenienie temperatury we wnętrzu może być czasem kłopotliwe. Dzięki małemu termometrowi nie będziesz musiał strzelać, czy znajdująca się w środku sałatka nadaje się jeszcze do jedzenia, czy lepiej ją wyrzucić zanim sama wyjdzie.

źródło: blog.rei

#12 Dobra izolacja to podstawa

Dla pewności na górę możesz położyć kawałek czystej pianki lub maty do ćwiczeń, co zapewni dodatkową regulację temperatury.

źródło: cabelas

#13 Kiedy nie chce Ci się wstawać

Jak już się rozsiądziesz to koniec, dopada Cię leń i najchętniej nie wstawałbyś już do końca dnia? Jeśli wcześniej wbudujesz przenośną lodówkę w ławeczkę ograniczysz taką konieczność.

źródło: instructables


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×