Burger Drwala wege. Jak zrobić w domu w stylu McDonald’s? Lista składników i przygotowanie

wegetariański burger drwala

Burger Drwala zawsze jest hitem sezonu, a na jego pojawienie się czekają wszyscy fani McDonald’s. Z łatwością możesz przygotować tę kanapkę w swoim domu. Jak zrobić burger Drwala wege w domu?

Burger Drwala wege – przepis. Jak go zrobić w domu?

Na kanapkę Drwala w McDonald’s czekali chyba wszyscy, więc gdy znana sieć ogłosiła datę powrotu burgera, to pod restauracjami ustawiały się długie kolejki.

Niestety, ku niezadowoleniu wielu osób, w ofercie zabrakło burgera Drwala wege. Chociaż wybór w McDonald’s jest naprawdę szeroki, to spore grono domaga się powrotu wegetariańskiej kanapki. Dlaczego jej nie ma w menu? Wszystko przez niską sprzedaż burgera w ubiegłym roku.

Spieszymy do Ciebie z przepisem, który zadowoli wielu fanów kuchni wegetariańskiej. Burger Drwala w wersji wege przygotujesz w swojej kuchni. Będzie smakował jeszcze lepiej niż w sieciówce, a warzywny kotlet przypadnie do gustu nie tylko osobom na diecie roślinnej.

Jak zrobić Drwala wege w domu?  Składniki są proste i powszechnie dostępne, a taki burger jest zdrowszy niż fast-foodowa wersja. Ma do tego mniej kalorii. Przepis na kanapkę Drwala poniżej. Sprawdź listę składników i przygotowanie krok po kroku.

Dzisiejszy przepis przygotowaliśmy w Ovi Smart marki Philips.

Zobacz także: Burger Drwala


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×