Ciastko jabłkowe jak z McDonald’s. Przepis, skład, przygotowanie w domu

Chociaż oferta McDonald’s kojarzy się głównie z burgerami, to nie brakuje fanów słodkości spod szyldu sieciówki. Jednym z takich hitów jest jabłkowe ciastko. Możesz przygotować je z łatwością w swoim domu!

Przepis na ciastko z McDonald’s

Ciasto jabłkowe z McDonald’s dostępne jest w stałej ofercie znanej sieci. Chociaż sezonowo pojawiają się inne nadzienia, to właśnie jabłkowe jest najpopularniejsze i najchętniej wybierane przez gości restauracji.

Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty przepis, dzięki któremu odtworzysz smak kultowego już ciasta w swoim domu. Jest to o wiele lepsze niż wizyta w restauracji. Po pierwsze, doskonale wiesz, co wchodzi w skład ciastka McDonald’s w domowym wydaniu, a po drugie pozostała oferta giganta nie będzie Cię kusić podczas wizyty. Zaoszczędzisz czas, pieniądze i kalorie!

Jak zrobić jabłkowe ciastko z McDonald’s? Wersja light i tradycyjna

Ciastko jabłkowe z McDonald’s nie dość, że jest proste w przygotowaniu, to jeszcze sprawi, że Twój dom wypełni się niesamowitym aromatem. Ten przepis to coś, co naprawdę warto wypróbować!

Takie ciastko możesz przygotować na dwa sposoby, które pokażemy Ci w tym przepisie. Pierwszym jest wersja light ciastka jabłkowego z McDonald’s – to zasługa pieczenia, dzięki czemu jest mniej kaloryczne. Drugi sposób za to smażenie w gorącym oleju. To nieco bardziej kaloryczna i mniej zdrowa alternatywa, ale w ten sposób możesz przygotować jabłkowe ciastko z McDonald’s jeszcze bardziej zbliżone do oryginału.

Przepis, przygotowanie i skład ciastka jak z McDonald’s o smaku jabłkowym poniżej.

Zobacz też: najlepszy przepis na Drwala


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×