Croissanty z łososiem i jajkiem sadzonym. Śniadanie jak z dobrej restauracji!

croissanty z łososiem i jajkiem sadzonym

Croissanty z łososiem i jakiem sadzonym to gotowa receptura na idealne śniadanie dla całej rodziny. Wystarczy naprawdę niewiele, aby je przygotować.

Pomysł na śniadanie – croissanty z łososiem i jakiem sadzonym

Croissanty na słono to jedno z najchętniej wybieranych śniadań w restauracji. Nie musisz jednak wychodzić z domu, żeby przygotować wyjątkowe śniadanie. Rogaliki na słono to coś, co pokochasz od pierwszego kęsa.

Nasze Babcie zawsze powtarzały nam, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. I zgodnie z tą zasadą wpoiły nam, że nie tylko nie wolno nam o nim zapominać, ale też warto przygotowywać je w ciekawy i oryginalny sposób. Nic więc dziwnego, że śniadanie w naszych domach to już długoletnia tradycja, którą staramy się celebrować z naszymi bliskimi każdego dnia.

Ciężko nam wybrać, czy wolimy śniadania na słodko czy na słono, więc chętnie eksperymentujemy. Dziś pokażemy Ci, jak przygotować francuskie rogaliki w słonej wersji – croissanty z łososiem i jakiem sadzonym. Delikatne ciasto, wędzony łosoś i jajko to przepis na śniadaniowy sukces! Oto nasz pomysł na śniadanie.

Zobacz także: Wytrawne gofry na śniadanie


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×