Przepis na zestaw Maty z McDonald’s. Za mniej niż 18 zł!

domowy zestaw maty

Zestaw Maty z McDonald’s to teraz największy hit. Nic więc dziwnego, że postanowiliśmy się z nim zmierzyć i przygotowaliśmy domową wersję kultowego fast foodu. Jak nam poszło? Przekonasz się już za moment!

Zanim przejdziemy do całej instrukcji, warto podkreślić, że współpraca młodego rapera z siecią McDonald’s to pierwszy taki przypadek w naszym kraju. W skład najnowszego zestawu Maty wchodzi niezawodny cheesburger z aż 3 kawałkami mięsa, waniliowa matcha latte oraz popularne na całym świecie frytki. Cały zestaw kosztuje 18 zł.

Zestaw Maty – opinie

Tak jak wspomnieliśmy już we wstępie, zestaw Maty cieszy się obecnie ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że  z biegiem czasu w sieci pojawiły się pierwsze opinie odnośnie zarówno kanapki z potrójnym burgerem, jak i napoju z matchą. I jak to zwykle bywa zdania są podzielone.

Zestaw Maty – opinie

W sieci można znaleźć zarówno pozytywne opinie, które jasno pokazują, że najnowszy zestaw z McDonald’s przypadł do gustu kupującym. Oto opinie konsumentów, którzy kupili zestaw rapera:

Jednocześnie nie brakuje nieprzychylnych ocen. Najbardziej obrywa waniliowa matcha latte. Internauci podkreślają, również, że tak naprawdę zestaw Maty nie jest wcale czymś innowacyjnym.

Jeśli śledzisz nas od dłuższego czasu, doskonale wiesz, że uwielbiamy eksperymentować w naszej kuchni i mierzyć się z nowinkami. Nic więc dziwnego, że przyszedł czas również na zestaw Maty. Już za moment dowiesz się, jak w szybki i prosty sposób przygotować zarówno kultową kanapkę, jak i nowy napój. Wiele sprawdzonych przepisów na fenomenalne frytki znajdziesz na naszej stronie, dlatego nie przedłużamy i zabieramy się do pracy!

Przepis na domowy zestaw Maty – wideo:

Zobacz także: Brat bliźniak Big Mac’a


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×