Drożdżówki z borówkami. Prosty przepis na jagodzianki z borówkami amerykańskimi

domowe drożdżówki z borówkami

Przepis na drożdżówki z borówkami. Chociaż jagodzianki kojarzą nam się głównie z latem, to dziś mamy dla Ciebie prosty przepis, do którego możesz wracać przez cały rok. Domowe drożdżówki z borówkami i lukrem to nasz absolutny hit.

Drożdżówki z borówkami – przepis, składniki, wykonanie

Szybkie i miękkie drożdżówki z borówkami przygotujesz bez najmniejszego wysiłku. To najlepszy przepis na drożdżówki z owocami, który wychodzi za każdym razem. Borówki możesz zastąpić jagodami lub malinami – w każdej z tych wersji będą smakowały nieziemsko.

Czy jest coś lepszego niż pyszna drożdżówka z borówkami? W każdą sobotę moja babcia szykowała proste ciasto lub bułeczki drożdżowe, których zapach unosił się w całym domu. Mimo że czasami brakuje nam czasu na cotygodniowe pieczenie, to co jakiś czas staramy się odświeżyć rodzinną tradycję i wypełnić dom aromatem ciepłego ciasta.

Jak zrobić drożdżówki z borówkami?

Chociaż pierwszym naszym skojarzeniem przy bułkach z owocami są jagodzianki, to „borówczanki” będą świetnym pomysłem. Borówki są dostępne przez cały rok i nie musisz ograniczać się do pieczenia w krótkim sezonie jagodowym.

Przepis na drożdżówki z borówkami, składniki, czas pieczenia i wykonanie krok po kroku poniżej.

Zobacz także: Drożdżówki z jabłkami domowej roboty


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×