Filety z kurczaka z ziemniaczanym makaronem. Taką formą zaskoczysz wszystkich!

filety z kurczaka z ziemniaczanym farszem

Filety z kurczaka nafaszerowaliśmy po brzegi kolorowymi warzywami. Do tego przygotowaliśmy nietypowy ziemniaczany makaron w Zoodlerze marki Philips

Pomysł na obiad we dwoje

Obiad przygotowany w ten sposób jest idealny dla dwóch osób. Doskonale sprawdzi się zatem jako pomysł na romantyczną kolację. Przygotowanie jest naprawdę proste, a efekt końcowy wygląda zachwycająco.

Marynata do mięsa

Wyjątkowy smak naszego mięsa zawdzięczamy marynacie. Potrafi odmienić smak każdego dania, przenika w struktury mięsa i nadaje aromat każdemu kęsowi. Dzięki niej filet z kurczaka nie jest wysuszony. Delikatne zioła podkręcane są przez sok z cytryny i nutę czosnku. Oliwa łączy w całość i jest nośnikiem smaku.

Proces marynowania powinien trwać minimum godzinę, aby uzyskać zadowalające efekty. Dlatego zanim zaczniesz pracę nad przepisem, weź pod uwagę czas, który będziesz musiała poświęcić na sam proces marynowania. My zazwyczaj robimy marynatę i mięso na samym początku, a w międzyczasie przygotowujemy pozostałe składniki. Tym samym nie marnujemy ani minuty!

Zobacz także: Duszona łopatka w sosie cebulowym


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×