Jabłkowe kwiaty z lodami – idealny jesienny deser

jabłkowe kwiaty z lodami idealny jesienny deser

Szukasz pomysłu na idealny jesienny deser? Jeśli tak, mamy przepis, który z pewnością stanie się hitem w każdym domu. Skąd to wiemy? Nasi bliscy oszaleli na jego punkcie i ciągle proszą nas o dokładkę!

Pieczone jabłkowe kwiaty z lodami, bo o nich mowa, nie tylko świetnie się prezentują, ale też genialnie smakują. Mają po prostu w sobie wszystko! I już za moment dowiesz się, jak przygotować oryginalny deser w mgnieniu oka! Kluczem do sukcesu jest tu umiejętne nacięcie jabłek, które podczas pieczenia zamieniają się w piękne kwiaty.

Przygotowany dzisiaj deser świetnie sprawdzi się zarówno jako pomysł na szybki deser w środku tygodnia, jak i niedzielna propozycja na słodko po uroczystym obiedzie z całą rodziną. Możesz zaserwować je również w formie przekąski na słodko podczas spotkania w gronie przyjaciół. Na pewno będą zachwyceni i będą dociekać w jaki sposób wyczarowałaś jabłkowe kwiaty.

Nasz dzisiejszy deser upiekliśmy w Ovi Smart marki Philips. Urządzenie to nie tylko pracuje 1,5 raza szybciej od zwykłego piekarnika, ale też nie wymaga wcześniejszego nagrzewania.

Zobacz także: Bananowa owsianka z blendera


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×