Jajko zapiekane w bułce z awokado i szynką. Przepis na pyszne śniadanie

jajko zapiekane w bułce

Jajko zapiekane w bułce z dodatkami to idealny pomysł na pyszne śniadanie dla całej rodziny. Serwujemy je bardzo często i nasi bliscy zawsze są zachwyceni! Pyszne śniadanie przygotowaliśmy w Ovi Smart marki Philips.

Jajko w bułce

Jednym z najchętniej wybieranych przez nas śniadań są chyba kanapki. Zabieramy je do szkoły, pracy, zjadamy na pierwsze i drugie śniadanie. Dzisiaj przygotowaliśmy jednak pieczywo w nieco inny sposób. W takiej formie na pewno się nie znudzi!

Jak wykorzystać czerstwe pieczywo?

Im mniej świeże jest pieczywo, tym mniej chętnie po nie sięgamy. Są jednak patenty, dzięki którym nawet wczorajsza bułki staną się świetną potrawą.

Świetnym pomysłem jest zapiekanie. A żeby nie było nudno, to wnętrze naszej dzisiejszej bułeczki nafaszerowaliśmy jajkiem, awokado i szynką. Oczywiście, składniki naszego śniadania możesz modyfikować, dzięki czemu każdy może przygotować bułkę na dużo sposobów.

Prosty przepis krok po kroku

Bułki w takiej odsłonie prezentują się po prostu znakomicie. Prosty przepis i przygotowanie krok po kroku pokazujemy poniżej. Takie bułki najlepiej jeść na ciepło, więc to idealna opcja na weekendowe, rodzinne śniadanie.

Zobacz także: Tarta z łososiem i brokułami


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×