Purée ziemniaczane z mięsem mielonym. Jak podać ziemniaki w nietypowy sposób?

puree ziemniaczane w formie genialnych miseczek z mięsnym farszem

Przepis na purée ziemniaczane z mięsem mielonym. Dziś pokażemy Ci, jak zmienić zwykłe purée ziemniaczane w fenomenalne miseczki z pysznym farszem na bazie wołowiny.

Jak zrobić purée ziemniaczane z mięsem mielonym? Przepis

Purée ziemniaczane może być fantastycznym dodatkiem do obiadu. Jak je przygotować, żeby było idealnie kremowe? Mamy na to sposób! Podpowiadamy, jak zrobić purée ziemniaczane z mięsem mielonym.

Najważniejsze są odpowiednie proporcje mleka i masła. Utłuczone ziemniaki możesz doprawić do smaku ulubionymi przyprawami. My jednak postawiliśmy na klasykę: sól i pieprz.

Aby przygotować purée ziemniaczane o idealnej konsystencji, należy wybrać do przepisu odpowiedni typ ziemniaków. Świetnie w tej roli sprawdzą się ziemniaki typu B i C. Ponadto, warto pamiętać, że perfekcyjną mieszankę bez grudek i do tego w mgnieniu oka uzyskasz przy pomocy robota kuchennego marki Philips.

Szybki obiad z ziemniakami

Przygotowane w ten sposób ziemniaki są nie tylko świetnym dodatkiem, ale mogą zagrać w naszym obiedzie również pierwszoplanową rolę. Dzisiaj połączyliśmy je z pysznym farszem z mielonej wołowiny.

Przepis na purée ziemniaczane z mięsem mielonym poniżej.

Zobacz także: Faszerowany schab z ziemniakami prosto z piekarnika


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×