Świąteczne babeczki z łososiem i fetą. Genialnie prosty przepis!

świąteczne babeczki z łososiem

Święta tuż tuż, dlatego przychodzimy z kolejnym ciekawym przepisem, który świetnie sprawdzi się zarówno w roli śniadania, obiadu, jak i kolacji. Babeczki z łososiem, bo o nich mowa, moglibyśmy jeść na okrągło!

Szybkie babeczki na słono

Doskonale wiemy, że przygotowania świąteczne są bardzo czasochłonne i pracowite, dlatego też postanowiliśmy przygotować pyszny posiłek, który nie będzie skomplikowany. Nasze zielone babeczki z pysznym łososiem to ciekawa i prosta potrawa, która urozmaici Twoje świąteczne menu.

Przygotowaliśmy je w 20 minut, a o przepis prosił każdy, kto tylko ich spróbował! To najlepszy dowód na to, że babeczki na słono zasługuję na tyle samo uwagi, co ich słodka wersja

Proste ciasto do babeczek

Bazą naszych wytrawnych babeczek jest ciasto naleśnikowe. Dzięki temu z przygotowaniem perfekcyjnych babeczek na słono poradzi sobie absolutnie każdy. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności ani sprzętów.
Krok po kroku pokażemy Ci, jak zrobić tę wyjątkową przekąskę!

Zarówno wszystkie produktu spożywcze, jak i kokilki w których upiekliśmy nasze babeczki, kupiliśmy w sieci sklepów Netto. Ty też również możesz tak zrobić i zaoszczędzić sporo czasu, robiąc zakupy w jednym miejscu!


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×