Szachownica z ciasta francuskiego z papryką, szynką i serem. To danie to prawdziwe arcydzieło!

Ciasto francuskie z papryką, szynką i serem w formie szachownicy prezentuje się niesamowicie. To prosty przepis na efektowną przekąskę, która przypadnie wszystkim do gustu.

Ciast francuskie to bardzo wdzięczny materiał w kuchni. Możesz przygotować z niego mnóstwo przekąsek zarówno na słodko, jaki i na słono. Dzisiaj zamieniliśmy je w kolorową szachownicę, której wnętrze wypełniliśmy czerwoną papryką, mozzarellą i szynką.

Szachownica z ciasta francuskiego- składniki i przygotowanie

Szachownica z ciasta francuskiego to forma, która po prostu zachwyca. Wbrew pozorom- jej przygotowanie jest naprawdę proste!

Warto mieć w swoim domu arkusz ciasta francuskiego, który wyciągniesz, gdy najdzie cię ochota na coś szybkiego i pysznego lub odbierzesz telefon, że właśnie zmierzają do ciebie niespodziewani goście. Wtedy przekąska z ciasta francuskiego z szynką, papryką i mozzarellą według prostego przepisu sprawdzi się, zachwycając uczestników imprezy.

Ciasto francuskie możesz z powodzeniem mrozić. Dzięki temu zawsze będziesz mógł przygotować przekąskę z szynką bez wizyty w sklepie.

Kolorowa papryka odgrywa tu dużą rolę. Między poszczególnymi kolorami nie ma różnicy w smaku, ale sprawia, że wizualnie taka przekąska prezentuje się po prostu znakomicie.


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×