Zapiekane bułki z szynką i serem. Przepis polecany od lat. Chrupiący pomysł na śniadanie

Zapiekane bułki z szynką i serem to pyszny pomysł na śniadanie dla całej rodziny. Są świetną alternatywną dla klasycznych zapiekanek. Do ich przygotowania możesz śmiało wykorzystać bułki, które są już lekko czerstwe. Dzięki temu nic w Twoim domu się nie zmarnuje.

Zapiekane bułki z szynką i serem – przepis na dobre śniadanie. Jak zrobić?

Czasami brakuje rano czasu na odpowiednią celebrację śniadania. Kiedy jednak nadchodzi dzień, w którym mamy więcej wolnego, to lubimy poświęcić kilka minut więcej na przygotowanie czegoś wyjątkowego. Bułki zapiekane z szynką i serem zrobisz naprawdę ekspresowo.

Zamiast szynki możesz użyć w tym przepisie również salami. Będzie smakowało równie dobrze. Posmarowanie bułki czosnkowym masłem z pietruszką nadaje jej chrupkości i aromatu podobnego do znanych bagietek. I od razu zwykłe śniadanie zamienia się w niezwykłą ucztę.

W tym przepisie najlepiej sprawdzą się kajzerki zapiekane z szynką i serem. Dzięki wzorom będzie o wiele łatwiej je naciąć. Ponadto, mają to do siebie, że dość szybko robią się czerstwe, więc dzięki wykorzystaniu ich w tym przepisie zyskują nowe życie.

Bułki zapiekane z serem i szynką to po prostu idealny przepis na śniadanie!

zapiekane bułki z szynką i serem

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×