Zapiekanka tostowa z piekarnika z szynką, papryką i serem. Pomysł na śniadanie

zapiekanka tostowa z piekarnika

Zapiekanka tostowa z piekarnika z szynką, papryką i serem to idealny pomysł na śniadanie dla całej rodziny. Jak ją przygotować, jakie składniki dodać i jak długo ją piec? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Pomysł na śniadanie: zapiekanka tostowa z piekarnika z szynką, papryką i serem

Nasze babcie zawsze powtarzały nam, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego zawsze należy o nim pamiętać. Nic więc dziwnego, że każdy dzień zaczynamy od pysznego posiłku zazwyczaj na ciepło. Kiedy mamy więcej czasu, to chętnie eksperymentujemy i tworzymy pyszną śniadaniową ucztę.

Jak zrobić zapiekankę tostową z piekarnika z szynką, papryką i serem? W ten sposób powstała pyszna zapiekanka tostowa. Jej zrobienie zajmie Ci 15 minut, a resztę pracy wykona za Ciebie piekarnik. W swojej lodówce na pewno masz składniki, które świetnie sprawdzą się w zapiekance tostowej. Prosty przepis na tosty w innym wydaniu? Niżej pokażemy Ci, jak to zrobić!

Składniki do zapiekanki tostowej z piekarnika z szynką, papryką i serem możesz dowolnie wymieniać: dodać kukurydzę lub pieczarki, zamiast szynki włożyć boczek lub salami. Dzięki temu za każdym razem stworzysz coś innego!

To również świetny sposób na wykorzystanie czerstwego pieczywa. W dobrej kuchni nic się nie zmarnuje.

Zobacz także: Jajeczne muffiny z pieczarkami i szpinakiem


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×