3 drinki prosto z Finlandii

Zabieramy Was w małą podróż. Wszystko za sprawą drinków, dzięki którym już za chwilę znajdziecie się w… Finlandii! ?

Oto przepisy na 3 drinki, które nie tylko świetnie się prezentują, ale również genialnie smakują. Co więcej, przyrządzicie je bez większych przeszkód. Możecie być również pewni, że zrobią prawdziwą furorę na każdej imprezie. Czego chcieć więcej?

Fińskie smaki w kieliszkach3
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Fińskie smaki w kieliszkach
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
HELLsinki
Zielona Finlandia
Tropikalny Lodowiec

Sposób przygotowania:

HELLsinki
  1. Do shota wlej 15 ml syropu żurawinowego. Następnie dodaj 20 ml wódki (przy wlewaniu wykorzystaj łyżeczkę, tak jak w nagraniu). Jako ostatni element dodaj tabasco i to wszystko.
    Do shota wlej 15 ml syropu żurawinowego. Następnie dodaj 20 ml wódki (przy wlewaniu wykorzystaj łyżeczkę, tak jak w nagraniu). Jako ostatni element dodaj tabasco i to wszystko.
Zielona Finlandia
  1. Do pustej szklanki wsyp 3 łyżeczki brązowego cukru. Dodaj 4 cząstki limonki i rozgnieć je. Następnie dodaj pokruszony lód i wódkę. Gotowy drink udekoruj przy pomocy limonki i mięty.
    Do pustej szklanki wsyp 3 łyżeczki brązowego cukru. Dodaj 4 cząstki limonki i rozgnieć je. Następnie dodaj pokruszony lód i wódkę. Gotowy drink udekoruj przy pomocy limonki i mięty.
Tropikalny Lodowiec
  1. Do shakera wsyp kostki lodu. Następnie dodaj sok ananasowy i wódkę. Wstrząśnij i przelej do kieliszka, w którym wcześniej powinnaś umieścić kostki lodu. Gotowy drink ozdób przy pomocy cząstki ananasa.
    Do shakera wsyp kostki lodu. Następnie dodaj sok ananasowy i wódkę. Wstrząśnij i przelej do kieliszka, w którym wcześniej powinnaś umieścić kostki lodu. Gotowy drink ozdób przy pomocy cząstki ananasa.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×