Owsianka na noc na 4 sposoby

owsianka na na noc na 4 sposoby

Owsianka na noc to doskonały pomysł na pyszne śniadanie. I tym razem przychodzimy z 4 ciekawymi propozycjami. Każda z nich jest w 100% fitowa ?

Zobacz także: Wegańskie bliny owsiane

Owsianka na śniadanie4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Owsianka na śniadanie
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Baza owsianki
Owsianka z truskawkami
Owsianka z jabłkiem
Owsianka z bananem
Owsianka z granatem

Sposób przygotowania:

 1. Do przygotowania 4 różnych owsianek smakowych będziesz potrzebować bazy. Dlatego połącz: płatki owsiane, siemię lniane, nasiona chia i jogurt naturalny. Dokładnie wymieszaj.
  Do przygotowania 4 różnych owsianek smakowych będziesz potrzebować bazy. Dlatego połącz: płatki owsiane, siemię lniane, nasiona chia i jogurt naturalny. Dokładnie wymieszaj.
 2. Aby przygotować pierwszą propozycję połącz bazę owsianki z truskawkami, płatkami migdałów oraz miodem. Odstaw do lodówki na całą noc.
  Aby przygotować pierwszą propozycję połącz bazę owsianki z truskawkami, płatkami migdałów oraz miodem. Odstaw do lodówki na całą noc.
 3. Drugą część bazy połącz z: cynamonem, jabłkiem, rodzynkami i syropem klonowym. Odstaw do lodówki na całą noc.
  Drugą część bazy połącz z: cynamonem, jabłkiem, rodzynkami i syropem klonowym. Odstaw do lodówki na całą noc.
 4. Owsiankę z bananem uzyskasz po połączeniu: wcześniej przygotowanej bazy, masła orzechowego, bananów i syropu waniliowego. Odstaw do lodówki na całą noc.
  Owsiankę z bananem uzyskasz po połączeniu: wcześniej przygotowanej bazy, masła orzechowego, bananów i syropu waniliowego. Odstaw do lodówki na całą noc.
 5. I na koniec propozycja ze spiruliną. Tym razem połącz bazę z: orzechami brazylijskimi, granatem, miodem i spiruliną. Odstaw do lodówki na całą noc.
  I na koniec propozycja ze spiruliną. Tym razem połącz bazę z: orzechami brazylijskimi, granatem, miodem i spiruliną. Odstaw do lodówki na całą noc.
 6. I to wszystko!
  I to wszystko!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×